Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megdugatta magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megdugatta magát egy 15 évvel idősebb pasival, érdemes?

Figyelt kérdés

2 hónapja folyamatosan találkozgattak. én keményen dolgozom az utóbbi időben, hogy megteremtsem magunknak a megfelelő egzisztenciát. ő meg? idősebb pasival találkozgat, amiről csak múlt héten jöttem rá, így is véletlenül, akkor pedig már "kénytelen" volt elmondani a dolgokat. én kidobtam, azóta pedig hívogat, hogy szeretné, ha megbocsájtanék neki, mert szeret, mert neki szexre volt szüksége, mert neki annyira bejött az a fickó. a gond az, hogy én is még nagyon szeretem, de ezek után nem tudnék vele mit kezdeni. de szeretnék bosszút állni. tudom is hogyan: van egy barátnője, akiről tudom, hogy nagyon bejövök neki és lefeküdne velem. arra gondoltam, hogy meghúzom, majd az exem összes olyan rokonát, aki kicsit is ribis és bejövök neki. na? ;)

én 26f ő 21l


2013. jún. 25. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két intelligens, összeillő ember vagytok. Igen, csald vissza te is.
2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes visszafogadni. Bár ha szeretnél még néhányszor pofára esni, akkor fogadd vissza!
2013. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja a bosszú kérdés, bocsi.. szerintem elég szar lesz neki az is, ha nem foglalkozol vele többet.
2013. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

ez duma, hogy szex kellett, ezért ment el mással, ha szeret ilyet nem tett volna, akkor ezután bármikor nem érnél rá keresne szexre valakit, ez hülyeség

amúgy amit kitaláltál nagy értelme nincs, éppen ez a lényeg ne foglalkozzál vele, jobban fogja idegesíteni

ne fogadd vissza, mert nem ezt érdemelted N

2013. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Értelmes vagy te is, de jogos lenne.
2013. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de ha nekem ezt tette volna a barátnőm, akkor tudod mit tettem volna vele?


Kiékeltel volna a száját, odakötöztem volna egy székhez és addig raknám mélytorokra neki a f...omat, amíg el nem megy a kedve attól hogy máskor ilyet tesz. :D


Egyébként meg szétqrnám az összes jó csaj ismerősét. XD

2013. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt megteszed, akkor semmivel nem vagy jobb nála, sőt! Azzal még azt is bizonyítanád, hogy nem is szereted őt. Ha tényleg nagyon szeretnéd, meg sem fordulna a fejedben, hogy helyette másokat dugj.
2013. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

A bosszú is egyfajta érzés. Egy olyan érzés, ami nagyon intenzív, és ami teljesen természetes, hogy ha az embert ilyen helyzetbe hozzák. Ameddig bosszún agyalsz, addig nagyon nagyon szereted. Azt akarod hogy szenvedjen...

Akkor nem szeretted és nem szereted jelenleg, hogy ha nem agyalsz ellene valamit. Amikor már nem foglalkoztat, hogy mi van vele, és amikor eltelik úgy nap, hogy nem jutott eszedbe semmiről... Ehhez idő kell. Sok idő. A bosszú a szomorú szerelmek elengedhetetlen tartozéka.


Mellesleg én összetört szívű 17 éves lány koromban kokaint akartam elrejteni az exem zsebébe, és rá akartam hívni a zsarukat, hogy átvizsgálják az ánuszát.

Tudom, nem volt túl kedves gondolat, gyakorlatban sosem valósult meg, mert rájött, hogy nem tud nélkülem élni, én pedig vissza fogadtam. Utólag lehet, hogy a kokainos verzió jobb lett volna, és nem kellett volna vele szóba állnom a szakítás után. :D

2013. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engedd neki nyugodtan, majd megunja.

15 évvel idősebb pasi.

2013. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!