Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy török csaj, odavagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy török csaj, odavagyunk egymasert. Az apja nem szivleli a dolgot. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Mondogattam az apjanak hogy paloc vagyok (mivel a palocok török nepcsoport), igy egy kicsit lazult a poraz. De meg mindig nem az igazi. Hogy legyen tovabb?

2013. jún. 25. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak sezmélyes tapasztalat ... ha az anyának nem jösz be azt lehet korrigálni,de ha az apának azt nagyon nehéz,mert átlagban az ilyen apák nem téged nem bírnak hanem azt,hogy a lányával akarsz valamit csinálni.
2013. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Küldj selyemzsinórt a faternak.
2013. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Osztogass serbetet és mondd neki, hogy BOK!
2013. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Muzumánok?

Hord kendot a csaj?

2013. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán ha nem akarnád majd első adandó alkalommal lefektetni, az megnyugtatná az apát. Mondd ezt, lássa a szándékodat, hogy nem olyan vagy, mint a nagy átlag: "ha megvolt, jöhet a következő". Nem ilyen típusnak tartogatja a szeme fényét, fél (megértem). Bár, mi itt a GYK-n nem tudhatjuk, hogy te épp melyik típus vagy- az olyan vagy az ilyen :P Bocs, ha sértőnek veszed, nem úgy szántam.
2013. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen muszlimok, bár nem annyira fanatikusak. Csak mecsetben hordanak kendőt.


Amugy utolsó, hogy érted azt, hogy milyen típushoz tartozok? Ha embertípusra gontoltál, akkor igen, eléggé úgy nézek ki mint egy krími tatár, vagy mint egy anatóliai.


Amugy kösz!

2013. jún. 27. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem kérdeztél. Tehát: hogy milyen típus vagy: lefektetős vagy nem lefektetős. Ne ragadj le a bőrszínnél, nem ez itt a fő probléma. :)
2013. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Helyzettől függően. Általában "késöbb lefektetős".
2013. jún. 28. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
A muszlimok az esküvő előtt nem lefektetős csoportba tartoznak, úgyhogy megértem a papa nemtetszését :)
2013. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na akkor nem véletlen félti apuka a lányát. Az legyen, hogy keress olyan lányt, aki passzol az igényednek, és vele játssz lefektetősdit. A lány más értékrend szerint él. Ha nem megy szűzen férjhez, mondhatni el van b**va az élete - szó szerint. Bocs, hogy így fogalmaztam. De mit vársz? ... Remélemmár nem téma a lánnyal való kapcsolatod.
2013. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!