Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapestről-Kecskemétre akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestről-Kecskemétre akar jönni hozzám a csaj! Ennyire tetszek neki, kíváncsi rám élőben is vagy mi lehet? Netán szexet akar?

Figyelt kérdés
Olyan titokzatos. Sokat leveleztünk emailban. Társkeresőről ismerjük egymást. Jól néz ki. Képeket láttuk még csak egymást, és azt állítja nagyon helyes vagyok neki. Szeretne látni, és velem lenni legalább 1 napot. Ez a legalább nekem gyanús. Most vagy szexet akar csak, vagy csak megnézni, hogy tényleg olyan jól nézek-e ki mint a képeken? Nekem van kapcsolatom, de romló félben van, ki akarnék lépni belőle, ezért keresgélek. De azt nem tudja, hogy kapcsolatban vagyok, mert nem mondtam neki. Lehet el kéne? Várnom kéne ma 12:46-kor mikor ide ér, de nagyon feszült vagyok nem tudom mit tegyek. :/

2013. jún. 27. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerinted a társkereső oldalon miért vannak fennt az emberek? sakkpartnert keresni?
2013. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos a nyakadba ugrik majd, ha azzal várod, hogy tulajdonképpen van kapcsolatod.
2013. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem travi lesz.
2013. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi leszek!
2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor röhögnék a legjobban ha a barátnőd vagy az egyik ismerőse lenne kamu képpel/névvel és ott állnának az állomáson 12:46-kor. Meg is érdemelnéd...
2013. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2013. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szex volt meg leszopott. azóta járunk még együtt vagyunk :D
2013. júl. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!