Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, h vizsgaidőszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, h vizsgaidőszakban bebolondulunk kicsit? Ilyenkor apróságokon is összekapunk.

Figyelt kérdés

miért nem hivtál, miért nem mondtad ezt-azt.. stb..


23,l



2013. jún. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizsgatanárral szoktam ilyeneken összekapni, hogy miért nem mondtam ezt-azt, stb.
2013. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaa, én a tanárral nem:D
2013. jún. 27. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! ugyan mi fiatalabbak vagyunk a párommal, most érettségizünk, de nálunk ebben az időszakban nagyon sok volt a vita, majdnem szét is mentünk... (előtte minden rendben volt, immáron két éve) aztán most, hogy egy hete mindkettőnknek véget ért, minden rendben van, és már nem veszekszünk egyáltalán.


szerintem simán lehet, hogy a vizsgaidőszak miatt van, hiszen mindketten feszültebbek vagytok.

2013. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat ez az... de majdcsak elmúlik:D
2013. jún. 27. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok ilyenkor a vita. Ő most végzett, hozzá szakdolgozat leadás előtt két hétig nem lehetett hozzászólni, meg államvizsga előtt, hozzám meg úgy általában az utóbbi 3-4 hétben.

Egyszerűen ilyenkor mindenre ugrok. Ez már a 4. vizsgaidőszakunk volt közösen, így megtanultuk kezelni egymás hülyeségeit, egyszerűen ha a másikon látjuk hogy feszült, akkor inkább nem gerjesztünk vitát, ha a másik kezdi otthagyjuk, puffogjon magában, stb. :) Ez beválni látszik. :D

2013. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!