Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit találjak ki hová megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki hová megyek ha a barátomhoz megyek, de anyu nem tudhatja?

Figyelt kérdés

olyat amilyet el is hisz.

sajnos neki nem szimpatikus

bár eddig senki sem volt az


2009. okt. 14. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
a korod lemaradt... hány éves vagy? a választ majd annak alapján kapod meg.
2009. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2009. okt. 14. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőhöz,akit ő is ismer.Bár nem muszáj ismernie.Ha a szüleit felhívja esetleg ez miatt hogy tényleg oda mész-e,akkor anyukád túlságosan félt téged.Mert ugye 17évesen nem vagy már kislány.
2009. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pedig kitelik töle
2009. okt. 14. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

-barátnő (de a barátnő is tudjon rola ha felhivja)

-osztálytársakkal találkozol

-sulibuli

2009. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom mivel középsulis vagy, mint én, általában van csibeavató, és hát téged jelölt ki az osztályfőnök.

Vagy, halloweeni előkészület, Barátnővel Mcdonaldba mentek.

Vagy csak szimplán állíts be anyudhoz és mond meg neki: Szia anya, Megyek baszni, majd jövök, pussz. jobbak msot nem jutnak eszembe. 17/f

2009. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy a diskóba mész és csak hajnalban jössz haza.


Egyébként meg 17 évesen ha elég érett vagy a szexhez (nem kérdőjeleztem meg, mielőtt félreértesz), miért nem vagy elég érett ahhoz, hogy anyukáddal megbeszéld a dolgot?

2009. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legjobb barátnő... És ő is tudjon róla!


Amúgy ennyi idősen sztem akár anyukádnak azt is megmondhatod hogy a barátodhoz mész. Esetleg csak a bizalom miatt mert ha öszinte van lehet többre mész mint így megtervezni hogy itt meg ott alszom. meg bármi baj előfordulhat és akkor a úgye abarátnődőn meg akár a barátodon a felelősség. Tényleg próbálj meg beszélni anyuddal és mond meg neki bizzon benned és a te emberismerő képességedben hogy eza pasi nem olyan mint amilyenek ő gondolja. De még azt is megpróbálhtanád hogy előszőr ő alszik nálad és utánna te és anyud is megnyukszik hogy ellenőrzés alatt tud.

20/L

2009. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!