Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit találjak ki hová megyek ha a barátomhoz megyek, de anyu nem tudhatja?

olyat amilyet el is hisz.

sajnos neki nem szimpatikus

bár eddig senki sem volt az

2009. okt. 14. 18:38  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
a korod lemaradt... hány éves vagy? a választ majd annak alapján kapod meg.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2009. okt. 14. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

17 vagyok

# 2/8Időpont 2009. okt. 14. 18:48 Privát üzenet
Barátnőhöz,akit ő is ismer.Bár nem muszáj ismernie.Ha a szüleit felhívja esetleg ez miatt hogy tényleg oda mész-e,akkor anyukád túlságosan félt téged.Mert ugye 17évesen nem vagy már kislány.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2009. okt. 14. 18:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

pedig kitelik töle

# 4/8Időpont 2009. okt. 14. 18:56 Privát üzenet

-barátnő (de a barátnő is tudjon rola ha felhivja)

-osztálytársakkal találkozol

-sulibuli

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2009. okt. 14. 19:04 Privát üzenet

gondolom mivel középsulis vagy, mint én, általában van csibeavató, és hát téged jelölt ki az osztályfőnök.

Vagy, halloweeni előkészület, Barátnővel Mcdonaldba mentek.

Vagy csak szimplán állíts be anyudhoz és mond meg neki: Szia anya, Megyek baszni, majd jövök, pussz. jobbak msot nem jutnak eszembe. 17/f

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2009. okt. 14. 19:16 Privát üzenet

Mondd neki, hogy a diskóba mész és csak hajnalban jössz haza.

Egyébként meg 17 évesen ha elég érett vagy a szexhez (nem kérdőjeleztem meg, mielőtt félreértesz), miért nem vagy elég érett ahhoz, hogy anyukáddal megbeszéld a dolgot?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2009. okt. 14. 19:43 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Mindenképpen legjobb barátnő... És ő is tudjon róla!

Amúgy ennyi idősen sztem akár anyukádnak azt is megmondhatod hogy a barátodhoz mész. Esetleg csak a bizalom miatt mert ha öszinte van lehet többre mész mint így megtervezni hogy itt meg ott alszom. meg bármi baj előfordulhat és akkor a úgye abarátnődőn meg akár a barátodon a felelősség. Tényleg próbálj meg beszélni anyuddal és mond meg neki bizzon benned és a te emberismerő képességedben hogy eza pasi nem olyan mint amilyenek ő gondolja. De még azt is megpróbálhtanád hogy előszőr ő alszik nálad és utánna te és anyud is megnyukszik hogy ellenőrzés alatt tud.

20/L

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2009. okt. 15. 18:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma elmentem baratomhoz nevnapi ajandekat odaadni. Ois csinalt nekem valamit: gyertakbol kirakott szivet. :3 Kerdezte h: Tudod mit nem probaltunk meg ki? Mit tegyek? Tobb lent
Hogyam legyek batrabb? Hogyan legyen batorsagom, gofy en is oda bujhassak a baratomhoz es en is megcsokoljam? Elso baratom, ugyhogy szerintem ennek is koszonheto a felenksegem. 14/L
Vonzódom a legjobb barátomhoz?
Holnap átmegyek a barátomhoz aludni. Mit vigyek szerintetek?
Mit kell hogy vigyek a barátomhoz ha megyek át aludni?
Miért van az, h ideköltöztem a barátomhoz és nem foglalkozik velem?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!