Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem furcsa egy kicsit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Középiskolában elkezdtem beszélgetni és időt tölteni egy lánnyal, majd egy idő után rákérdeztem az érzéseire. Számára én nem jelentettem semmit járni sem akart és szerelmes sem volt. Bár amikor iskolában látta milyen szomorú vagyok mégis csak elgondolkozott ezen és végül azt mondta pár hét múlva, hogy szeret. Örülök is neki de nem értem, ha semmi újdonság nem történt ebben az időben a kinézetemmel és a tulajdonságaimmal, akkor ez hogy történhetet meg?

#semmi8
2013. jún. 29. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtál el hogy csak sajnálatból mondta, mert látta hogy elszomorított, és szeretné hogy felvidulj?
2013. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, teljes mértékben igazad van, de én kérek bocsánatot, hogy elfelejtettem bővebben leírni. Jelenleg épp járunk lassacskán 1 hónapja.
2013. jún. 29. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
És összejöttetek, vagy nem?
2013. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Bocsi, nem láttam a hozzászólásod, amikor elküldtem.
2013. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen mi a kérdés? Ha jártok, akkor legyél vele boldog, szerintem ezen ne agonizálj. :)
2013. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem sajnálat, hanem átgondolta, és meggondolta magát. Én legalábbis sajnálatból nem jönnék össze senkivel se. Egy kis vigasztalás, meg ilyenek belefér, de ez ahhoz már sok lenne.
2013. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, eléggé furcsa, de még mindig azon a véleményen vagyok, hogy lehet hogy csak azért jár veled mert megsajnált. Szerintem tartsd nyitva a szemed, és ne éld bele magad egyelőre.
2013. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már majdnem egy hónapja jártok akkor szerintem csak feltűnt volna neked, is hogy csak sajnálatból jár veled. Persze ez is lehet, de lehet, hogy csak átgondolta.
2013. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!