Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiköltöztem a páromhoz külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiköltöztem a páromhoz külföldre, ám sajnos nem működik a dolog. Eléggé felelőtlen voltam, felégettem magam mögött mindent. Mit tanácsoltok megoldásnak? (Nem biztos, hogy jó kategória, de ezt találtam legközelebbinek a kérdésemhez)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden vázolni a helyzetet:


1. soha nem gondoltam volna, hogy nem fog működni, 8 éve vagyunk együtt, eddig minden remekül ment (távkapcsolat, persze). Amikor kijöttem, akkor szembesültem vele, hogy sajnos már nem az az ember, aki volt. Szépen fogalmazva kicsit elszaladt vele a ló. Egy szerény, kedves fiú volt, mostanra ez sajnos nem igaz. Ehhez társul, hogy teljesen értéktelennek, egy kitartott libának érzem magam.


2. Felmondtam a munkahelyemen-oda nem mehetek vissza, lemondtam mindent a lakásomban, az összes berendezést (minden közös) kihoztuk az itteni lakásba-tehát otthon egy üres lakás maradt


3. Már 9 hónapja kint vagyok vele Angliában, tehát valamennyire beszélem a nyelvet (németet és franciát tanultam egyébként), ám nincs munkám, sajnos (Itt azért szeretném megjegyezni, hogy volt olyan szakasz is a közös életünkben, hogy én dolgoztam, és neki nem volt munkája)


4. Próbáltam a páromnak beadagolni, hogy elmennék Németországba pl. szobalánynak, valamelyik északi városba, hogy, ha újra külön is, de legalább közelebb legyünk-de erről ő hallani sem akar, azt mondja, nem azért jöttem ki, hogy újra külön legyünk. Csak úgy megindulni eléggé felelőtlen húzás lenne, mert ugye semmi pénzem nincs, mindenben rá kell támaszkodjak.


Jelenleg ott tartok, hogy teljesen kilátástalannak tartom a helyzetet, abban bízok, hogy kívülállóként valakinek akad egy jó ötlete, vagy ötletindító tanácsa.


Előre is köszönöm!!


2013. júl. 2. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg munkát találni kint, bár mondani könnyű...

Vagy gyere haza, és amíg nem találsz munkát, költözz oda családhoz/baráthoz

De ne a pároddal együtt lépj

2013. júl. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos egy adott szituációban jön elő emberekből néha az, amire nem is számítunk.

Vannak bizonyos emberek, akik nem bírják nézni, hogy a másik csak ül, és nem csinál semmit, még ha mondják is, hogy ne csináljon semmit. De akkor annak az élete pokol, 10000%-ban alkalmazkodnia kell hozzá.

Akármit is mond, mindenképpen keress munkát, és ne legyél tőle függő.

2013. júl. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az írásodból azt érzem, hogy nem a sráccal van a probléma, hanem te nem tudod feldolgozni a helyzetet.

Miben nyilvánul meg, hogy most már nem szerény?

2013. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, mi az amiben olyan nagyon megváltozott az elmúlt 8 évhez képest. Ebből egyenlőre nekem is az jön le, te vagy aki nem igazán találja a helyét.
2013. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

A magyar barátok hanyagolva vannak, amikor hazajövünk. Mindent arra hegyez ki, hogy persze, mert azt hiszik (a barátok), ha kint vagyunk, akkor már dúskálunk, és mindent mi fizetünk, mindenki helyett. Előzőleg tök jól megvoltunk, most cikinek érzi, ahogy viselkednek. Folyamatosan hangoztatja a barátok előtt, hogy ő mennyit keres. Így értem. Meghalt a nagymamám testvére, nagyon szoros volt kettejük (a mama és a testvére)között a kapcsolat. Mivel nem tudtam hazamenni a temetésre, írtam képeslapot neki. A párom reakciója az volt, hogy figyeljem meg, ha hazamegyünk az lesz a mamám első kérdése, hogy mit jelent az idézet a lapon (angolul)egy idézet volt a képeslapra írva. Nem tudom értitek-e. Mély gyászban a mamámat biztos érdekli, hogy mit jelent, ami a lapon van. Kb. ezek azok, amik nekem a legjobban feltűnnek. Olyan, mintha elfelejtette volna, hogy ő is keresett annyit, mint a barátai, meg élt ő is úgy, mint ők. Nem azt mondom, hogy ne legyen büszke, de ez nekem a barátai helyett is fáj. (nekik is fáj, tudom)

A helyemmel kapcsolatban, vannak itt barátaim, nem vagyok elveszve, egyszerűen tényleg az a bajom, hogy olyan furcsa lett a párom.

2013. júl. 2. 16:42
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
Az tényleg egy majom aki elfelejti honnan is indult (pláne ilyen gyorsan), nem baj, innen szép pofára esni.
2013. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-1. pont:


Ha előtte megkérdeztél volna, hogy mit gondolok erről, akkor én lettem volna a legnagyobb utolsó mittudoménmi' a szemedben... ráadásul jól meg is sértődtél volna rám, hogy én hogy gondolhatok ilyeneket, meg még az olyan kérdés is sértő, ami úgy kezdődik, hogy "mi van, ha...".... stb.


És most? Mi van, ha most mondok olyat, amivel szintén nagyon nem értenél most egyet? (És amúgy sem ismerünk se téged, se a helyzeted, csak találgatni tudunk)

2013. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat mindenkinek.
2013. júl. 4. 01:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2017. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!