Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam az osztálytársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az osztálytársamba, de lehet, hogy nem kéne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval! Lassan 2 éve az osztálytársam, egész jó barátok vagyunk, voltunk már bulizni is. Útközben én összejöttem a barátnőjével, nem sokáig voltunk együtt, de azóta is barátok vagyunk. Viszont igazából nem vele akartam összejönni, hanem az osztálytársammal, csak hát ez becsúszott. Idén viszont valamiért teljesen belezúgtam a csajba (osztálytársamba), erről ugye nem tehetek, csak úgy jött, de nem akarom neki megmondani, hogy mivan, mert hülyének nézne, főleg, hogy barátok vagyunk (mondhatjuk) és az is hogy néz ki, hogy barátnőjével összejöttem most meg őt akarom, szal értitek. De amúgy nem tudom, hogy akarok-e tőle valamit is, mert nem igazán illünk össze, csak bele zúgtam mint az állat!!! Mit csináljak?
2009. okt. 16. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ismerős szitu, velem is megesett hgy osztályátrsba zúgtam bele.

Felejtős téma, avagy házi nyúlra nem lövünk, pláne hogy a barátod is. nem egyszerű feladat, de felejtsd el.

és sztem ne mond el neki mert azzal csak súlyosvítod amugy is nehéz helyzeted.

2009. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt mintha barátom írta volna :P Nekünk is pont így kezdődött..barátok voltunk aztán 2 év múlva összejöttünk.. már több mint egy éve vagyunk együtt:) Osztálytársam.. Holnap lesz a szalagtűzőnk.:P :D
2009. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!