Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha teljesen átalakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha teljesen átalakul az életem egy komoly kapcsolat miatt?

Figyelt kérdés

Imádom a páromat, életem első komoly kapcsolata, de megmondom őszintén kicsit félek attól, hogy mi van ha egyszer véget ér.

Nem azt mondom, hogy ez alatt az egy év alatt csak vele törődtem, vagy négy barátnőm, az egyikőjüket ismerem 10 éve, hozzá szinte minden héten átmegyek beszélgetni,borozgatunk, eljárunk a többi barátnőnkhöz, stb. De tény, hogy már kevesebb időm jut rájuk, mint régen. Az ilyen "buli-haverok" meg teljesen lemorzsolódtak.. ennyit ér az egész?

Mi van ha egyedül maradok? Vagy csak én látom hülyén a helyzetet?

Látom, h pl. a közösségi oldalakon mindenki bulizik ezerrel, én meg lenyugodtam. Persze a barátommal minden hétvégén csinálunk valamit, akkor főleg az ő barátaival, akikkel nagyon jól kijövök, imádom őket.


Szerintetek normális ez az aggodalom, vagy inkább fogjam be és örüljek hogy van egy normális kapcsolatom és ne görcsöljek rá arra, hogy "mi lesz ha"?


24/L


2013. júl. 4. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Ez így jó, ahogy van. Ilyen korban ez már teljesen egészséges.. sőt! Én 13 évesen kezdtem el bulizgatni. Amikor 14 lettem megtaláltam a párom. 31 vagyok és boldogok. Gondolkoztam én is 16 évesen, hogy megéri-e, de teljesen megérte. :)
2013. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Buli haverok teljesen feleslegesek, barátnőkkel meg akkor találkozol amikor akarsz. Természetes, hogy megváltozik az életed. Amelyik barátság nem éli túl a próbát arra jobb nem is pazarolni az időt. 24 éves vagy, találtál párt, ami ritka nagy áldás, ilyen az életben keveseknek adatik meg! Előtte meg éltél, tök jó ez így. :)

Keresd meg aki hiányzik.

Fura egy megfogalmazás, hogy egyedül maradsz amíg ott van a párod...

Fenét sem érdekli mit csinál a többi ha amúgy boldog vagy.


22/N

2013. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!