Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki ekkora t*hó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ekkora t*hó paraszt?

Figyelt kérdés

Barátom be nyögi nekem,hogy hétvégén megy bulizni a haverjaival,és hogy lehet be is csajozik!

Tegnap valami r*banc akarta felszedni,ma ez..Utána meg benyögi,h ő csak hülyül.Ilyenkor meg legszívesebben jól orrba tudnám b*szni.Mert szerinte ez vicces.Miért akar állandóan a lelkembe gázolni?Hisz tudja h ez nekem fáj :(

Ja és szerinte én vagyok a hibás abban is,h ebben a hónapban nem tudunk találkozni!Úgy csinál mint ha nekem lenne minden hétvégére programom.Holott neki van!


2013. júl. 4. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:

önző barom

az én exem is mindig ezt csinálta,aztán a haverjaival azt beszélték hogy nem értem a viccet mert nem röhögtem azon amikor benyögte hogy kéne másik nő vagy hogy amikor mennek bulizni becsajozik

közöld vele hogy jó mert te is mész pasizni,gondolom az már nem tetszene neki

2013. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a bunkó parasztokkal jössz össze,nem inkább egy jóképű rendes krapekkal.Így.
2013. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt most tőlünk kérdezed? Te jársz vele nem pedig mi! Aztán azt se feledd, hogy valamiért beleszerettél...talán összetéveszthetted a határozott vagány gyerek típust a tahó par#szttal!
2013. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem volt ő ilyen az előtt!Egy figyelmes,csendes,ragaszkodó srác volt.Most meg?Mint akit kicseréltek.Nem ismerek rá!

Nah én próbálnám azt mondani,h megyek pasizni!Úgy ki vágna h nyekkenék xĐ Így is féltékeny a barátaimra.Lehet h ezzel akar vissza vágni?

2013. júl. 5. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:

"Úgy ki vágna h nyekkenék"

Húúú, de szoros köztetek a kötelék! (nem)

2013. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös elég szoros,ugyan is 2 hónapja szakítottunk,de 3-om napnál tovább nem bírta nélkülem.Bevallása szerint ennyire nem szeretett még senkit,csak piszok féltékeny.
2013. júl. 5. 00:44
 7/9 anonim ***** válasza:

"5-ös elég szoros,ugyan is 2 hónapja szakítottunk,de 3-om napnál tovább nem bírta nélkülem."

Vagy nem akadt más a f.arkára, és inkább visszakozott...

De amúgy ez sem perdöntő bizonyíték. Ha akad egy neki jobban kézreálló, akkor seperc alatt lepattint, és uitt fogod kérdezni, hogy hogyan tudnád az exedet elfelejteni.

2013. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amikor ilyet olvasok mindig jó kedvem lesz. köszi :D
2013. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tiszta Éjjel-Nappal Budapest.
2013. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!