Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingkebab kérdése:

4 éve vagyunk együtt a párommal! Eleinte minden szép és jo ahogy illik! De mostanában sokat veszekedünk és vannak mosoly szünetek is! Rajtakaptam hogy egy lánykának bókolgat a skype -on! Telefonon is beszélgetnek! Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek???Ha tagad ???
2013. júl. 5. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg nem lehet,hogy megcsal?
2013. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ellaposodott kapcsolatokban elég gyakori, hogy a férfi, ha nem is azzal a céllal, hogy megcsalja a párját, új izgalmat keres más nő személyében.

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, ahol a volt párom skype-on írogatott egy lánnyal, mikor nem voltam otthon, vagy éjjel, mikor én már aludtam. Kiderült, hogy sosem találkoztak, csak az egóját akarta megsimogattatni a csajjal, hogy újra azt érezze, hogy ő kell a nőknek. Ki is dobtam, mert megalázónak tartottam ezt az egészet. Utólag jöttem rá, hogy neki azt hiányzott, hogy már nem nézek fel rá, nem rajongok érte, de hát nem is volt miért. Előbb utóbb úgyis vége lett volna az én részemről.

2013. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is megesett hogy összeismerkedtem valakivel a párom mellett, vele nem volt minden rendben, az új ismeretség tett vidámabbá. Egyre jobban vonzott az új, a régit pedig egyre laposabbnak éreztem. Romantikusan még nem közeledtem az új egyénhez, de szakítottam a régivel. A barátod sem feltétlenül tett rosszat egyenlőre. De ha elkezdi vonzani valami más, azt nem tudja csak úgy kiirtani az agyából.


A lényeg az egészből szerintem az, hogy ha dühöngsz, csak eltaszítod, ha kérdőre vonod, lehet valós választ ad (mert tényleg nincs (még) semmi köztük), lehet valamit elmismásol, de ezekkel semmi jót nem érsz el...

Ha még igényt tartasz rá ezek után, ha azt akarod, hogy ne hagyjon el, az az egyetlen lehetséges út, hogy próbálod megjavítani a kapcsolatot, esetleg arról beszélgetsz vele, hogy ő ebben benne lenne-e, ha nem, akkor meg pápá... De ha folyton cseszegeted, azzal semmi jót nem érsz el. Mindezek mellett persze ki is dobhatod, nem azt mondom, hogy ezt el kell tűrni neki, de ha szükséged van rá, küzdeni is lehet.

2013. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!