Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiztam egy szimpatikus, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy szimpatikus, jó csajjal, minden jól ment amíg be nem dobta, hogy minek nekem ekkora autó amikor ilyen kicsi vagyok (magasságra értette - amúgy 176cm vagyok) és még jót is nevetett közbe. Mert? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

10 éve járok konditerembe, izmosnak mondanak, 43 centis karom van például. Talán azért is tűnik a 176 centis magasságom alacsonyabbnak (na meg nem is vagyok egy égimeszelő) de akkor is. A csaj 170 körüli + felvett egy 15 centis magassarkút.

Teljesen lerombolta ezzel az egész randit, nincs is vele kedvem találkozni. Ő hívott azóta, de "nem érek rá". Pára haverom ismeri a barátnőit, azoknak azt mondta, hogy tök jó pasi vagyok, csak 160 centisen alacsony vagyok hozzá. Ez tiszta hülye ... Nem tud megkülönböztetni egy 160 és egy 176 magas embert?


Ti hogyan reagálnátok?



2013. júl. 5. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Beultem volna a kocsimba, es otthagytam volna nevetgelni.
2013. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bunkó nagyon, csak azt tudom mondani. Ha nem venne fel magassarkút, akkor semmi gond sem lenne. A 185 cm-hez képest tényleg alacsony vagy. :D

Kell neked ilyen csaj? Aki már a legelején ilyen, az később csak rosszabb lesz....

2013. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szard le. Én 178cm vagyok, én is edzek és nem futottam bele még ilyenbe. Ez egy tuskó.
2013. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit ijesztő nekem, aki csak 174 vagyok.
2013. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele, nem vagyok meleg nefélj nem azért írom de szerintem nem mert veled összejönni és marhára zavarban volt.
2013. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En rakerdeztem volna: "Mond alacsonynak tartasz hozzad kepes?" A legjobb ha az ilyen dolgokat eloben tisztazod. Amennyiben nallanal magassabb ferfirol almodik akkor ismerkedjen massal. Kulonben is miert huzott akkora cipot ha tudta hogy veled randizik? Nagyon tudatlan, meggondolatlan lanynak tunik.
2013. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején egy csaj azt mondta, hogy neki a férfiasabb hapsik jönnek be, kissé nagyon sz.rul esett, de én hülye még találkoztam vele párszor.

Valahogy a nők erre élveznek, hogy rombolják az olyan hapsiknak is az önbizalmát,akik aztán tényleg nem akarnának nagyképűsködni.

2013. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:O hát ez a lány tényleg kicsit bunkó. én sosem mondanám egy 176 cm magas férfira,hogy alacsony, de még egy tényleg alacsonyra sem, hisz tudom, hogy ez érzékeny pont a férfiaknál, meg ha vele vagyok, akkor azért mert tetszik, úgy, ahogy van. És nem vagy alacsony, más 165 cmesen a fél karját odaadná, hogy magasabb legyen legalább 5cm-el. A 176 meg már majdnem 180.


A 160 cm-es poén meg nagyon csúnya volt, nagyon buta ez a lány...

2013. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!