Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik nem törik magukat h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik nem törik magukat h programokat szervezzenek?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzünk, de néha valahogy csak el lehetne menni ide-oda, de soha nem megyünk sehova. Még strandra sem, pedig már majd meghalok a melegtől, utálom, csak strandon tudom elviselni. De azt mondta nem megyünk mert drága a belépő, idén 1x sem voltunk, szal most (főleg fizetés után) beleférne... Tavaly a nyaralást egy az egybe én szerveztem meg, aztán egy kisebb 1 napos progit is. Most is mondtam neki, h el szeretnék menni egy kirándulásra, de nem találtam elég infot a neten, (ez 2 hete volt) mondtam neki h most az ő dolga lesz h utána járjon a dolgoknak. Ja azóta is szervezi a progit.. Mindegy. Őt a szgépes játékok kapcsolják ki, nem mondo h függő, mert simán abbahagyja bármikor, van nap h nem játszik, ha játszik akk se non-stop, csak 1-2 óra max. Na mindegy, mit tegyek? Már úgy érzem kezd laposodni a kapcs, a meló szar nagy a hajtás, a fizetés minimális, de valami kikapcs nagyon kéne már, pont emiatt, h kicsit lazítsunk, és ne agyaljunk a bajokon!!

2013. júl. 6. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a pasid nem akar menni sehova, dumálj le pár haveroddal egy valamit, és menj el velük.
2013. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd otthon, aztán észbe kap. menj barátnőkkel pl.
2013. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:

Ezért baj, ha valaki nagyon menős, másik meg otthon ülős. Tényleg csak a pénz zavarja? Én is anyagias vagyok, de részben sikerült legyőzni. Ha simán lusta, az elég baj.

Én is othhon ülősnek ismertem magam, de rájöttem hogy ide-oda menni is jó a párommal.

2013. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még a menő pasik is ülnek otthon... elég sokat... ez nem ezen múlik... na, hoppá... nyisd ki a pasid szemét, hogy nélküle is el tudsz menni kikapcsolódni
2013. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert varsz masra? Csinald azt amit szeretnel. Majd csatlakozik ha akar jonni o is, ha nem akkor csinal amit akar. Menj strandozni egyedul akar vagy egy baratnovel.
2013. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából mindig menős típus voltam, de észrevettem, h ha van pasim akk vagy otthon ülöős leszek, vagy mennék, de scak vele. Pár éve nincsenek barataim (ez hosszu sztori) akik közbe voltak az mind felületes volt, velük se tudom tartani a kapcsolatot. Aki még lenne, az messze van, megvan a maga kis élete, vagy állandoan dolgozik, nincs már senki akivel napi kapcsolatban lennék, max Fb-on :S de ő is elvan a pasijával a szabad idejében vagy a haverjaival ahova meg engem nem hiv, mert én nem is ismerem őket. A pasim sportos, mindig csavargós volt, buli, pia, deszka, bicikli, kirándulás, stb, de játszani is szeretett mindig, így az most megmaradt neki, de már nem jár el a haverokkal. Régebben is vt benne egy kis antiszoc beütés, nehezen barátkozó stb. Ma már gondolkoztam, h elmegyek egyedül strandra, vagy holnap elmegyek, ma meg uszodába, mert oda éves bérletem van, azt mondta oda se jönne velem mert nem akar összeszedni semmit (pedig ez olcsóbb vmivel mint a strand és van kint napágy is, szóval majdnem mint a strand) Régebben a kapcs elején amikor eljárt a haverokkal azt hittem azért nem visz mert fiatal lennék oda, vagy mert husi vagyok, (már nem vagyok husi) vagy alapból gáz velem mozdulni. Azóta meg ő se jár el. Sztem nem érdekelné ha egyedül mennék, max mondaná, h utána ugorjak fel hozzá..
2013. júl. 6. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:

én örülnék ha eljönne velem vki strandra. nincs kedved? minden hátsó szándék nélkül. csak egyedül én se akarok strandra menni, de nincs kivel.

F

2013. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és 200 km-t utaznál h velem strandra gyere?
2013. júl. 7. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
hát 200 km-t csak akkor ha nagyon ráérek éppen. :D Miért, merre laksz?
2013. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!