Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes Döntés? A többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Mi a helyes Döntés? A többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátnőm epilepsziás, sajnos, szeretnék segítséget kérni hogy, ki tudja mi válthat ki egy ilyen roham reagciót? Ha boldog akkor is lehet roham rajta ?
2013. júl. 7. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el hátha segít.

2013. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az, hogy mellette vagy az mindenképp jó döntés. Nem lehet könnyű néha, szóval kitartást :)
2013. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban szeretem már elég régóta ismerem, és elég régóta együtt vagyunk 3 éve! csak félek, hogy egyszer elveszítem, aminek nem örülnék :( és vele fogok maradni, kitartok mellette a végsőkig.
2013. júl. 7. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindennél jobban segít, ha számíthat rád, és vele maradsz.
2013. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én úgy vettem észre, hogy még az orvosok sem tudják a választ. Én is csak találgatok amikor a fiamra rájön az epilepsziás roham. De evvel kapcsolatban olvastam néhány dolgot. A tévében előre figyelmeztetnek ha olyan film kezdődik ami kiváltja. Mint amikor kiírják hogy csak erős idegzetűeknek. Vagy ez a film epilepsziás rohamot válthat ki. A láz. Egyes gyógyszerek mellékhatása. Nagy öröm vagy bánat. Idő változás. Állítólag előre érzik hogy rosszul lesznek. Sajnos én is csak találgatok.
2013. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam/olvastam, nem emlékszem már, hogy tanítanak be olyan kutyusokat, akik megérzik a rohamot, és jelzik, és segítenek. Olyasmi lehet, mint a vakvezető kutya. Keress rá neten.

Nagyon gratulálok, hogy ilyen ember vagy, kevés van belőled :) Sok boldogságot kívánok nektek tiszta szívemből!

2013. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, vagyis köszönjük, csak hát félek, nagyon is de kitartás vagy valami ilyesmi :)
2013. júl. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!