Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb fiú barátom bevallot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom bevallotta hogy szerelmes belém viszont nekem 2 éve kapcsolatom van! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A baj csak az hogy úgy érzem minél többet vagyok vele annál jobban megszeretem és félek hogy a végén beleszeretek a legjobb barátomba..és nem akarom ez miatt tönkretenni a mostani kapcsolatom! Szakítsam meg vele a kapcsolatot? :(
2013. júl. 7. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát kérdés mennyire szereted a párodat. Vagy csak megszokásból vagy vele együtt...mert ha csak utóbbi, akkor nem érdemes fenntartani a kapcsolatot. Akkor összejönnék a másikkal, de csak szigorúan szakítás után.
2013. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

HEHEHE!!!

Én velem is pont ez történt! Volt egy lány aki a legjobb barátom volt (titkon szerettem is), de neki pasija volt. Ő azt mondta szeret engem, a gyereket viszont nem hagyja el sose. Ennek már jó 2-3 éve, már én se tudom. A kapcsolatot megszakítottuk egymással végleg, habár kb 4 hónapja hívott, mert megijedt XY dologtól, de azóta se beszéltünk.

Tudomásom szerint jól megvannak, én meg... megvagyok.

2013. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem akarsz tölle semmit csak baràtok vagytok semmi féle képp ne szakídsd meg vele a kapcsolatot!!!
2013. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a páromat nagyon szeretem! a bajom csak az hogy minél többet találkozok a legjobb baráttal annál jobban el vagyok vele és jönnek a gondolatok..főleg mert az utóbbi időben sokat veszekszek a párommal.Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 7. 17:37
 5/9 hooligirl98 válasza:
Ha egyszerre két embert szeretsz, mindig válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem szeretsz bele a másodikba..;)(Johnny Depp)
2013. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami..Köszi a választ!
2013. júl. 7. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó szerintem meg ha igazán szeretsz valakit nem állsz le gondolkodni hogy melyiket válaszd...

amúgy meg még azt is szokták mondani hogy barátságból lehet szerelem de forditva nem.. na ez kb*aszott nagy b*romság

nekem a legjobb barátom az a lány akibe szerelmes voltam és nem viszonozta ezért elváltak útjaink és fél év után mindkettőnknek volt párja és ujra barátok lettünk

2013. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es erre azt tudom mondani hogy egyszer le fogtok egymással feküdni és akkor tobbet nem szabadultok egymástól
2014. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom baromi régi a kérdés. Ha valami véletlen folytán itt vagy. Mi volt a választásod? Ugyan így vagyok, és nem tudok dönteni
2022. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!