Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakitsak?

Figyelt kérdés
A baratom (akivel 5 honapja vagyok egyutt) elhivott egy buliba.Boldogan elmentem vele.Par percre kimentem a baratnoimmel dumalni s mire visszaertem a klubba eszrevettem hogy a pasim smarol egy masik lannyal.Ezutan,hogy lenyugodjak elmentem setalni s velem jott a baratom legjobb baratja.Kesobb visszamentunk.(csak setaltunk es beszelgettunk,nem tortent semmi mas).Egy idejig tagadott mindent,de vegul bevalotta es bocsanatott kert s azt mondta hogy csak azert tette mert sokat ivott.
2013. júl. 7. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen válóok.
2013. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Megbízhatatlan alak.
2013. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
feljtsssssssddd el
2013. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A részegség nem ok a hűtlenségre!

Én mindenképp szakítanék.

2013. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszon a gyors vallaszokat :|
2013. júl. 7. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a 4. hozzászólóhoz.
2013. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rezretk válasza:
ha szeret akkor hiába van beszakítva akkor sem smárolna mással...
2013. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szakíts vele, az hogy ivott az nem mentség.
2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mentség az alkohol semmire, szerintem szakítsatok,mert ami egyszer előfordul,az sajnos többször is elő fog.
2013. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Gondolod el ha már az 5. nap csinálja ezt mi lesz később... :SS

Szerintem az 5. nap nincsen olyan hogy jajjj szeret a srác... az igazi szeretethez és szerelemhez kell egy kis idő ;)

Hidd el az alkohol csak kifogás ha komolyan gondolná veled a kapcsolatot akkor nem tette volna :S

2013. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!