Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap veszekedtünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap veszekedtünk a párommal ő is csúnyán beszélt velem én meg az anyára mondtam csúnyákat és hát elég csúnya vége lett, megütött és sajnos ez már nem az első eset, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 3 éve együtt élünk,de sosem volt felhőtlen a kapcsolatunk,elég sok vitánk volt már az anyáék miatt meg mert egészen más az életfelfogásunk de én szeretem és probálok mindenben változni meg alkalmazkodni.De most azon lett a balhé hogy én keveset keresek és hát sajnos ő vesz meg több mindent,meg ő tankolja az autót amivel én is megyek meg elvisz dolgozni,és hát van hogy a kajámba is beszáll vagy a telefonszámlámat állja,és hát én ezek utánn hogy enyi mindent megvesz,kifizet szerettem volna még elmenni szórakozni mert hát fél év alatt egyszer voltunk el és ezt szóvátettem de erre(persze többszöri szóváltás után) az volt a válasz hogy ő eltart engem meg hogy én azzal hogy e a fent emlitett dolgokat kifizeti felélem azt az összeget amiből elmennénk szórakozni és én élőskődő vagyok!!Na erre én persze berágtam és elmondtam a véleményemet az Anyárol és hát elég csúnya szavakkal mire ő megütött és én meg elmentem ki a folyosóra oda is követetett felburitottam a virágálványt és a földre estem,ő fogta meg a fejem hogy ne verjem be a járólapba,majd dühömben odavágtam a tv kapcsolót erre ő meg a telefonomat.Szóval nagy vita volt,de nem tudom mit tegyek most?Bocsánatot kért és szégyeli amit tett de valahogy nagyon fáj hogy igy viselkedett velem!
2013. júl. 7. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Iratkozz be karatéra.
2013. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Két dolgot nem csinálunk soha:

Tökön ütni valakit és az anyázás.

Mindenesetre,ha megütött (és ő a pasi,ami valószínű) akkor az nem nagyon tolerálható.

2013. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most azonnal hagyd ott. Sajnos az én nevelő'apám' is ezt csinálta az édesanyámmal. Az aki egyszer is kezet emel egy nőre az nem férfi. De te tudod ha így akarod leélni az életed akkor, hát ne akard.Az ilyen nem vátozik.
2013. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van rá mód ideglenesen költözz el egy barátnődhöz és kérj egy távol tartási végzést a bíróságtól.

Az ilyenek soha nem változnak megver majd adja a virágot h megbánta és ígér fűt fát. De ha megbocsátasz akkor megver majd újra meg újra meg újra, és mindig hozza majd a virágot. (Mert a beleegyezésedet, felhatalmazásnak fogja tekinteni, h úgy is meg van bocsátva.)


Szerintem most lépj le , nagybátyámék ugyanezt játsszák csak ott az asszony tartja el őt.

Bár pasi vagyok de senki nem ér annyit h most ilyenek ellenére vele maradj.

Persze szerintem.


24 F

2013. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha soha nem volt felhőtlen, akkor miért nem váltottál,

ennek sok értelme nincs, anyát sem kellett volna szidni, ezt sokan rosszul tűrik

szóval gondold végig és dönts N

2013. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a szerelem az, ami miatt ezidáig kitartottál mellette és alkalmazkodni próbáltál hozzá.

DE tudod Te hány olyan nő van, akinek nem az alapvető költségeibe száll be a pasija, hanem konkrétan kondi-szoli-műköröm-póthaj luxuscikkeket is a pasikával fizettet és mégis királynőként viselkedik... nem húzza azért össze magát, ergo Neked sem kell tűrni! Az ilyen tényleg nem fog megváltozni, mindig visszakönyörgi magát, térden állva,virággal,de aztán minden kezdődik elölről, csak egyre durvább kivitelben.

Bármilyen nehéz is lépned kell, a saját érdekeidet kell hosszú távon magad előtt tartanod!!

2013. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ezek után a te helyedben csendben lennék, mint egy kisegér.

Tényleg mindentegtesz, kifozet helyetted.

Te meg ezen akadsz fent? Vannak ilyen esetek, bocsánatot kért, ennyi.

Attól, hogy nő vagy még nem vagy Isten.

2013. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem is kérdés! hagyd ott de rögtön!!!
2013. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.Ha megtette újbol meg fogja ha nagyon vitáztok.Egy nőt megütni szégyen.
2013. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!