Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom komolyan fontolgatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom komolyan fontolgatta a megcsalást, rájöttem, most folyton féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

eltávolodtunk egymástól, és éreztem rajta, hogy hiába békültünk ki, van valami amit mond el. aztán meg is találtam ahogy az exét fűzi, akinek persze van pasija, de azért valamennyire belement a játékba. meg kiderült, hogy egy másik csajjal meg szexre akart találkozni, aztán találkoztak is, állítólag nem történt semmi..


hiába beszéltük meg, hogy akkor éppen mélyponton voltunk, és engem szeret, nem fordul elő többet, satöbbi, rohadt féltékeny vagyok és rettegek attól, hogy mégis fog nyitni az exe felé. azóta megszépült a csaj (barátom szerint) és szexuálisan vágyik arra, amit én sehogy sem tudok megadni.


hogyan kezelhetném a helyzetet?


szeretem a barátomat, és addig, amíg nem rossz az egész úgy ahogy van, nem szeretnék szakítani vele, mert úgy érzem, folyton fejlődünk, és igyekszünk nem elkövetni ugyanazokat a hibákat még egyszer.


2013. júl. 7. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
csak adj időt a dolgoknak
2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen nem vagy már magadnál, hogy olyat le tudsz írni amit az utolsó sorodban:/. Ha hülye vagy megérdemled ,hogy megcsaljanak, ha van eszed már akkor szakítasz amikor csak esélye is van a megcsalásnak, ha szoktál gondolkodni akkor meg rájössz, hogy nem vagy belé szerelmes csak azt szereted, ha szét van szadizva az a butus fejed (minden emberre igaz) és ezért vágysz rá.

És ha mindent megfontolsz szépen lassan k**a kidobod(már,ha van eszed).

Utána meg nem kell befosni, hogy jajj hiányzik milló ember van így f***om. 20/f

2013. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te fejlődsz, neki meg vágyai vannak. Ha a hűség iránt nem elég elkötelezett.. ideje lenne ezzel szembenézni.

Vagy add ki az útját, vagy légy nyitott egy 3-as bulira. Ez talán a diplomatikus és problémát előnnyé kovácsoló megoldás, de persze lehet ez nem jöhet szóba nálad. Akkor viszont nem biztos hogy húzni kéne :(

Ha nem úgy gondol rád, akkor nem úgy gondol már rád.

2013. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez az egész egy olyan összeveszés után történt, amikor majdnem szakítottunk, hetek óta csak veszekedtünk. de most minden megint jó. mivel a megcsalási szándékát éreztem, anélkül is, hogy lett volna bármi bizonyítékom, ezért bízok abban, hogy az, hogy most őszintének érzem, igaz is.

megbeszéltük, hogy a jövőben nem zárom ki azt, hogy legyen mondjuk egy hármas, de egyelőre még nem vagyok felkészülve rá.

2013. júl. 7. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Ügyesen.

Sajnos érzések (szerelem) elmúlnak, változnak, vágyak jönnek és mennek. Nem is irányíthatóak igazán.. nem is tehetünk róluk. Hogy hogyan kezeljük közben a helyzeteket, az embereket, ez nem mindegy.

Szívek törnek össze.. ezen nem lehet segíteni.


Sok sikert kívánok nektek!

2013. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég még egy mélypont aztán meg is fog csalni. És akkor sírhatsz, hogy jajj de hülye voltam. Akin egyszer érzed, hogy képes lenne megcsalni az meg is fog! hány kapcsolatod volt 1?
2013. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik, hogy ez a srác már nem szerelmes Beléd. Ha őszintén beszél az exe iránti vonzalmáról és a hármast "erőltei", akkor már az is megkérdőjelezhető, hogy tisztel-e még. Szerintem érzi, hogy Te még szereted, és igyekszik kihasználni a helyzetet. Nem hiszem, hogy ennek a Te szempontodból jó vége lesz.
2013. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha már fontolgatja az nem olyan jó jel szerintem,

próbáljátok megbeszélni, ha bízol benne meg ő is benned akkor nincs baj, de ha kezdődik a mi lenne ha mással ...

annál rosszabb nincs. hogy bírsz így vele lenni, hogy lehet a hátad mögött mással is volt?

2013. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!