Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belevágnátok így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belevágnátok így egy kapcsolatba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel jól megértjük és nagyon kedveljük egymást. Annyi a probléma, hogy őt ideköti a viszonylag jól fizető munkahelye, ahol most lakunk. Az én munkaszerződésem nyár végén lejár a jelenlegi munkahelyen, ahol amúgy is nagyon keveset keresek. Van egy ajánlatom ősztől Pesten, ami tőlünk több mint 200 km, de az sem 100 %. Ha az nem jön össze, egy ismerős által Angliában tudnék dolgozni. Viszont innen mindenképp lépnem kell, mert nincsenek lehetőségek, és sok fizetnivalóm van, anyagilag csak így tudnám rendbe tenni az életem.

Ezt már mondtam neki, láttam rajta, hogy nagyon elszomorodott.

Beszéljem rá, hogy menjünk együtt?

Bár még nem jöttünk össze, én direkt ezért félek az egésztől, nagyon nehéz lenne utána egymástól elválni, a távkapcsolatot szerintem nem bírnánk lelkileg.


2013. júl. 9. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki a frankót. Aztán kérdezz rá hogy menne-e veled. Ha nem akkor keress más nő után Angliába ennyi.:)
2013. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha van kedve, és komyolan gondolja bezséld meg vele. de ha nincs és ő maradni akar, akkor ne erőltesd, és felnőttek módjára köszönjetek el.
2013. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!