Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal,7 hónapja a jegyese vagyok.

A problémám az,hogy kb mindent előrébb helyez,mint engem.

Pl nekünk megvan beszélve egy találkozó,azt lazán lemondja a barátai miatt,akikkel beülnek egy sörözőbe.

De ha a barátaival van megbeszélve egy program,akkor azt nem mondja le miattam,holott nem is találkozunk sokat,mert én dolgozom,és mikor én ráérnék,akkor ő már nem,mert addigra a barátaival van.

Hozzáteszem azt is,hogy érdekbarátok,én rengeteg mindent megtettem már a barátomért,mindenben segítem,a barátai meg hadd ne mondjam...


Mit csináljak? Beszélni erről nem lehet vele,mert akkor rákezdi,hogy csak veszekedés lesz belőle,ne beszéljük meg.


Akkor elég rendesen át is vágott engem,mert a saját szülinapi bulijára(amit egy másik barátjával tartott,mert szinte egyszerre van nekik) nem mehettem el. Utólag tudtam meg azt is,hogy ott volt egy lány,akit én nagyon nem bírok,és persze ők meg jóban vannak.

A kérdés pedig az lenne,hogy ez így normális,és én vagyok a hisztis liba,vagy jogosan akadok ki?


2013. júl. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos h ennek igy van értelme? amúgy nem normális..
2013. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jogos, hogy csalódott vagy szerintem. Azért ha már meg is kérte a kezed, nehogymár semmibe vegyen!
2013. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam is h alig taliztunk pedig én nem is dolgoztam és mindig a haverok voltak előtérben és szintén nem igazi haverok ... nekem megígért vmit sose volt úgy haveroknak megígért vmit az szent dolog volt...mi is megpróbáltuk megbeszélni veszekedés lett belőle és semmi javulás... mi már nem vagyunk együtt... :S és nem nem normális dolog :S és jogosan vagy kiakadva :S
2013. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
érdek ember aki építi a kapcsolatrendszerét. vagy elfogadod így, vagy nem.
2013. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez így nem normális

ha megkérte a kezed kéne annyira komolyan vennie, hogy veled van, fontos vagy neki...

nem baj ha sokat van a barátaival, de pl téged is elvihetne hogy együtt legyetek, csinálhatnátok közös programokat kettesben is stb.

ha már most nem foglalkozik veled, mi lesz pár év múlva?

szerintem mindenképp beszélj vele

2013. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt a bulis dolgot megértem. Egy fancsali képű barátnő eszméletlenül el tudja rontani az egész bulit, ha csak egyetlen egy olyan ember is van a buliba, aki neki nem szimpatikus, és a másik fél meg jóba van vele.


Hisztis vagy, a srác meg fiatal még.

2013. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. Próbálok vele beszélni,hátha egyszer olyan hangulatban kapom el,hogy sikerül megbeszélni.


Nem lettem volna fancsali képű,tudok viselkedni,a lányt pedig jogosan nem bírom. Nem 14 éves kislány vagyok,hogy most akkor ott hisztiztem volna.

És szerintem pont ez a bulis rész az,amit nem lehet megérteni,mert kiteszem érte a lelkemet is,és akkor ezt érdemlem,hogy a saját szülinapjára se mehetek el. Különböző hülye kifogásokkal...

2013. júl. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!