Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Vagy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt és sajnos távkapcsolatban élünk (ő külföldön). Nem tudok hozzá költözni sajnos, mert nincs pénzem , viszont felvettek egyetemre, és a szüleim ragaszkodnak hozzá, hogy elvégezzem. Ha elkezdem csak 3-4 havonta tudnék a párommal találkozni a távolság miatt :( Ezért szakítanom kellene vele? vagy mi az istent csináljak? nagyon szeretem őt :(

21/N


2013. júl. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideiglenes szakítás talán.
2013. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb. félévente találkozok csak a párommal, 3 éve vagyunk együtt. Emiatt nem kell szakítanod, ha szereted. A szerelem mindent legyőz! :)
2013. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második neked ezer hála . én már tisztára kikészültem emiatt , most is itt bőgök
2013. júl. 11. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs pénzed, de a pasidnak van. miért nem költöztetett már ki magához 1.5 év alatt?

Amúgy, semmi értelme a távkapcsolatnak. Nyilván, te is tudod, hogy nem csak veled szexel, ha hazajön x havonta. Egy egészséges férfi nem bírja ki. Igen, jobb lenne szakítani, úgyis mégy egyetemre, majd ott összejössz vami pasival.

2013. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha szereti,miért szakítson?Nem kell ahhoz távol lenni,hogy megcsalják egymást.
2013. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:
Ha nincs rá mód , hogy a közeljövőben együtt élhessetek, (mert nálatok ez a megoldás lenne csak) akkor szakíts, mert így csak nehezebb lesz.
2013. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy döntöttünk, hogy odaköltözöm hozzá és amíg nem tudok tanulni (kell nyelvvizsga és jelentkeznem is), addig dolgozom és spórolok, aztán pedig tanulok.
2013. júl. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!