Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha van egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha van egy 14 körüli lány aki oda van a házas tanáráért aki 40 felett jár? Büntetendő ha közelednének is egymás felé? (csak "barátkozás" szintjén)?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülyén hangzik de válaszoljatok, mi a véleményetek, tapasztalat esetleg?
2013. júl. 11. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pár tanárom akivel nagyon jó barát voltam Volt olyan is, akivel eljártunk sörözni is, vagy órákon át beszélltünk a suliba, vagy elvitte az egyik autóját szervibe, a másikkal meg utánna kellett menyjek, stb mindenről el lehetett komolyan beszéllgetni velük. Bár én nem 14 éves voltam, hanem 18. És csak barátság volt, semmi egyéb.
2013. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az más.
2013. júl. 11. 19:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha több is van köztük, az büntetendő, és morálisan elítélendő - mivel családja van.
2013. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mit akar egy ilyen idős tanár? :/
2013. júl. 11. 19:18
 15/17 anonim ***** válasza:

ez kicsit sem apakomplexus :DD


jogilag nem csukhatják le ha beleegyezel a szexuális érintésekbe/szexbe, de eléggé megbélyegeznek ha ez kiderül, de őt is

2013. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A negyvenes tanár a te szemedben idősnek számít persze, de valójában egy ereje teljében levő férfi. Viszont már elérte azt a kort, amikor elkezd aggódni vonzereje, férfiassága miatt, és egy tini áhítatos csodálata nagyon is csábító lehet számára. Ha tisztességes, akkor nem visz ágyba, és megkockáztatom, hogy nem is ez az elsődleges szándéka, de lehet olyan szituáció, ami ebbe torkollhat. Ha igazán szereted, nem hagyod eddig fajulni a dolgot, neki lehet baja ebből. Élvezd a vele töltött időt, kicsit sem baj, ha ez a kapcsolat beteljesületlen marad, még ha most másképp szeretnéd is. Ha felnőtt fejjel gondolsz majd vissza erre, megérted, hidd el.
2013. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs vele lefeküdni. Nem akarom hogy baja legyen, én is erre gondoltam, hogy biztosan jót tesz a hiúságának ez az egész.
2013. júl. 12. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!