Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy év után sem hevertem ki az exem? Kinek meddig tartott elfogadni, hogy vége?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok. Volt párommal egy éve, tavaly júniusban szakítottunk, azóta nem is láttuk egymást. Nem tudom őt elfelejteni.
2013. júl. 11. 18:52
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:

Amennyiben több évig voltatok együtt és nagyon szeretted, illetve ő szakított akkor lehet normális, de azért lassan ideje lenne új hapsi után nézned!

26F

2013. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindig kellett egy év minimum.. :/ Túlságosan tudok szeretni és ragaszkodó vagyok.

Legutóbbi kapcsolatom is csupán 4 hónapig tartott mégis majdnem egy éve próbálok túllépni, nem sok sikerrel. Sehogy sem tudom elfelejteni. Randizgattam párszor de senki nem fogott meg sőt idegesítőnek és unalmasnak találtam mindenkit mert csak az exemre tudok gondolni mindenkiben őt keresem. Lassan szerintem pszichológushoz kellene fordulnom. :(

2013. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!