Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem tuoom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tuoom mit akar, zavaros az egész.

Figyelt kérdés
Az exemmel több mint egy évet jártunk,tavaly októberben szakítottunk,és most újra elkezdtünk beszélgetni szeptember elején,mostmár olyan szinten hogy mindennap beszélgetünk és találkoztunk is persze csak olyanok kapcsán hogy film-zene csere.. közbe meg nagyon sokszor a múltról beszél,csak úgy oda nem illően, és a kapcsolatunkról.. tegnap is voltam nála és az anyukája is kedvesen fogadott,érdeklődött miujság velem.. áá nem tudom mire vélni.. akar vmit még? ha akar miért nem lép? ha nem akar miért beszélgetünk.. tudom,azt fogjátok mondani kérdezzek rá,de nem olyan egyszerű,mert anno én szakítottam vele.. és nehéz volt neki kiheverni..de tegnap is annyira forrt köztünk a levegő.. áá nem tudom tényleg :S mit tanácsoltok?
2009. okt. 18. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

''csókold meg ,ha akarod és van rá alkalom ><'' semmit sem veszithetsz végülis ,

ha a múltat felhozza a kapcsolatotokról akkor ezzel azt jelzi Neki még most is kellesz.

Miért nem lép? Te szakitottál Vele .szóval ebből kifolyólag én azt hinném ,h nem érdekellek.

Ne játsz Vele.


Wite(:

2009. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm... félek,hogy mit fog reagálni..
2009. okt. 18. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
ha te szakitottál vele, akkor ne várd, hogy ő lépjen. mondd meg, hogy hülye voltál, vagy akármi.
2009. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akarsz is tőle valamit vagy csak forrt a levegő és jó lett volna ha lett volna valami?

Neked kell eldönteni hogy te mit akarsz...találkozgattok ami ugye nem közömbösségre utal, gondolom a kapcsolatot keresi veled ha te nem lépsz kapcsolatba vele...

Mivel te dobtad ki, nem akarja elrontani ezt az új esélyt és nem tudja meddig mehet el. Ezért nem volt semmi, hiába forrt a levegő.

Egyértelműen jelezned kell neki hogy kész vagy vele egy új kapcsolatra...pl kezdetnek megteszi ha látja hogy a telódon háttérnek egy közös képet választottál (abból az időből mikor még jártatok)....

És még valami:

Ha valami nem egyértelmű akkor bizony egyértelmű:P

Jakomo 25f

2009. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!