Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ezért a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ezért a barátommal, vagy tűrjem tovább?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, boldog vagyok, szeretem, ő is engem. Az az egyetlen baj, hogy egy fél éve azt érzem hogy nem tetszem neki. Sokszor csak úgy megjegyzi, hogy lehetnék vékonyabb, lehetne laposabb hasam és lehetne vékonyabb a karom meg a combom. Ha jogos lenne a kritikája, nem is lenne vele bajom, így is tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de 171 cm vagyok és 50 kiló. Rendszeresen sportolok, úgy gondolom hogy feszes is vagyok.Nem hiszem hogy kövér lennék.. Rajta kívül mindenki azt mondja hogy nagyon vékony vagyok és inkább híznom kéne. És nem akarom elfogadni azt, hogy teljesen megöli az önbecsülésem, viszont szeretem, és nemtudom mit tegyek. Lehetetlen erről beszélni vele, mert csak azt mondja hogy nem tud mit csinálni, ő így látja. Próbálkozzak még tovább beszélni vele erről, vagy szakítsak még most, mielőtt mégjobban magamba fordulnék emiatt? Nem csal meg, ebben biztos vagyok, és mióta járunk nem híztam, inkább csak vékonyabb lettem, és azóta sportolok még többet.
2013. júl. 12. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te most bátorítást vársz azért, amit eldöntöttél?
2013. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aki szeret az úgy imád ahogy vagy ezt most vagy azért teszi mert nem szeret és egy paraszt vagy pedig le akarja nyomni az önbizalmad nehogy másokkal kezdj. Leírásod alapján pedig még kéne rád minimum 5-7 kiló.
2013. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Itt valami nem kóser a sráccal ha ilyen arányoknál soknak tart. Szerintem keress egy normális felfogású srácot a mostani pasid meg had menjen valami hurkapálcát keríteni. 23/F
2013. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
srác egy tűrhő. sztem még most hajtsd el a vérbe
2013. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az arányok alapján szerintem sem lehetsz duci egyébként azt nézd meg hogy milyen hangnemben mondja ezeket komoly vagy próbálja viccesre venni ha tudja hogy sportolsz lehet hogy "szivat", de azt semmiképpen ne hagyd neki hogy az önbecsülésed rombolja!! Ha kételkedsz benne akkor viszont szakíts.
2013. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez egy energiavámpír.
2013. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jogos lenne, nem lenne probléma, mert akkor jól jöhet a célzott de normális kritika. De a 171centihez az 50kg kevés. Bárhogy is nézem, fogynod tuti nem kéne. Azt el tudom képzelni, hogyha sovány vagy és nincs rajtad elég izom, akkor a bőrös lifeghet. De az nem kövérség, csak nincs rajtad elég izom. Ha ezt nem érti meg, akkor hülye , már ne is haragudj. Amúgy meg ha nem lehet vele beszélni, akkor ennyi volt. Tönkre ne tedd magad, egy idióta miatt.
2013. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne engedd neki hogy anorexiást csináljon belőled
2013. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

barátnő előző pasija ugyanezt csinálta. Azt érte el, hogy a lány csontsovány lett és nem mert enni, mert minden foghatót megemlített. Valami 46 kilóra fogyott.

Persze vége lett, most a srácnak egy kb 65-70 kilós igen fogdmeg csaja van akinek megkérte a kezét is.


Szerintem csak hülye tapló a srác. Meg is mondhatod neki, hogy ha nem hagyja abba akkor szakítás. Ezeknek kicsit konkrétabb fenyegetés kell.

Nyugodtan cikizhetnéd te is, hogy nem elég izmos, lehetne itt ott nagyobb, jobb az ágyban stb, meglátja hogyan esik az ilyen.


Én szerelmemnek ilyet nem mondanék, max ha tényleg valami történne és valamiért +15 kiló jönne.

2013. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Inkább mondd azt neki ha újra felhozza ezt hogy akkor gyerünk, menjünk el egy kondiba mind a 2 en neked sem ártana ha izmosodnál egy kicsit! :P :D
2013. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!