Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti rosszul éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rosszul éreznétek magatokat hasonló helyzetben vagy én reagálok hülyén?

Figyelt kérdés

Csak véleményekre van szükségem hogy ki hogyan venné a helyzetet mert félek hogy túlzásba vittem és fölöslegesen sértődtem be a barátomra olyan dologért amiért lehet hogy senki más nem kapná fel a vizet...

Szóval, az alaphelyzet az hogy elég messze lakunk, fél országnyi távolság kb., és nyári szünetre hazautaztam vidékre, aztán úgy beszéltük meg július vége felé felmegyek hozzájuk és akkor lesz 5-6 napunk együtt, utána meg 4-5 napra ő is lejön hozzánk. Csak van egy program, rendezvény amire ő el akar menni én viszont nem voltam benne biztos hogy menjek és a lényeg hogy elkezdtünk beszélgetni róla és kiderült hogy ha nem tudok menni ő akkor is menne, szóval ott lennék náluk a házban egyedül egész nap a várva várt együtt töltős napok egyikén, és ezen valamiért nem tudom miért mert nem is nagyon volt tudatos, de kiakadtam és olyanokat kezdtem gondolni hogy nekem fontosabb ez az egész és ő nem várja annyira hogy találkozzunk és hogy szerintem nem fair külön elmászkálni ha valakinek vendége van... Mert ilyen rendezvényből van évente 3-4 és igazából inkább haverok miatt szokott kijárni mint a program miatt. Én is szoktam menni erre a cuccra csak volt már rá példa hogy kimaradt, és nem volt olyan nagy veszteség. Nekem baromi sokba kerül az utazás innen hozzájuk + bent a városban is és azt gondoltam nem fogok költeni olyan programért amire nem akarok menni viszont ő hallani sem akart róla hogy ezt az egyet kihagyja és ketten töltsük el az időt. Augusztusban egyáltalán nem fogunk találkozni utána pedig nekem kezdődik az egyetem és jó ha egy-kéthetente 1szer ráérek majd. Tényleg túlzás hogy ennyire vártam és rosszul esik hogy simán otthagyna egész napra egyedül? Nem szoktam unatkozni mert mindig van elfoglaltságom de itt most nem az a lényeg hogy unatkoznék vagy sem. Van még olyan akit bántana ha ez történne? :/ Vagy vlszeg egy hisztis liba vagyok.

19/F & 20/L


2013. júl. 14. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Micsoda szörnyűség...
2013. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a program? Sok részletben bújik meg a gonosz :)
2013. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cinikus megjegyzéseket köszönöm szépen nem kértem Tisztelt muszáj-mindenhez-hozzászólnom-nem-bírok-a-billentyűzetemmel :))))))) Csak kíváncsi vagyok van-e még akit ez bántana vagy tök átlagos így lelépni más programra.
2013. júl. 14. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Képregényes-játékos stb. témájú rendezvény
2013. júl. 14. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem olyan barátnőm lenne, aki mondjuk wellnessfüggő, és valami ilyen bemutató van, akkor azt mondanám, menjen, de ne várja el, hogy elkísérjem, mert csak sz*rrá unnám magam.


Ennyiből még nem mondanám, hogy hisztis vagy.

Mondjuk nekem nem menne, hogy ne lássam a barátnőm hetekig...

2013. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! Amúgy ez az, hogy nekem is nehezen megy hogy ne lássam hetekig de sajnos muszáj és azon akadtam fent hogy végre lesz pár napunk és nélkülem menne olyan helyre ahol nem is a program a lényeg hanem a haverok, de velük máskor is akármikor tud találkozni ha akar, legalábbis nem látom ennek akadályát.
2013. júl. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!