Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal 3 éve járunk de kb másfél éve folyamatosan romlik a kapcsolat...az utóbbi pár hónapban meg egyenesen lefelé mentünk a lejtőn :(

Rengeteget vitázunk és hogy őszinte legyek, nekem már nagyon elegem van és ki akarok lépni ebből.

Viszont ő baromi ragaszkodó, és ha összeveszünk, akkor azonnal felhív. Ha barátnőimmel vagyok úgy, hogy előtte nem jelentettem be neki, megsértődik....bulizni nem is mehetek nélküle, mert akkor életem végéig azt hallgatnám. Ha nem veszem fel a telefont mert pl otthon hagytam, besértődik. Marha nagy szája van, hogy ő hamar találna másik csajt, de ha végefelé járunk majdnem sír, meg van hogy olyanokat vág a fejemhez, hogy csinál magával valamit, de általában csak hogy elköltözik messzire hogy többé ne is lásson, mert fájna neki engem látni. De tudom hogy nem így van, mert ismerem...sajnos túl jól kiismertem.

Soha nem kezdeményeztem még szakítást, egy kapcsolatom volt előtte, de ott anyámból sokallt be az exem.

Kérlek segítsetek, mert félek lépni...félek, hogy megbánom, vagyis....nemhiszem hogy megbánás lenne, csak a 3 év alatt nagyon megszoktam, hogy állandóan van mellettem valaki, meg sajnálom is, mert tudom, hogy szeret, csak sokmindent túlzásba visz....meg kegyetlen buta családja van, és ki van rekesztve. Sokan mondják, hogy megszokásból meg sajnálatból ne legyek vele, de nem tudok kilépni :/

Mit tegyek?:( Előre is köszönöm


2013. júl. 15. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is,mint irtad ez már nem is kapcsolat,hanem olyan "elviseljük egymást" együttlét,és igen megszoktad hogy van valaki melletted,de egyszer próbáld ki kötöttségek nélkül egyedül lefeküdni az ágyba arra gondolva,hogy "Nemkell aggódnom holnap mi lessz"... majd lessz valami,sodródj kicsit az árral!

Nos ami a szakítást illeti,legyél vele őszinte,hogy neked eleged van a kapcsolatból,beszeretnéd fejezni,mert már nem érzed azt a kötődést,és szerelmet amit az elején,elmúlt,és nagyon sajnálod véget szeretnél vetni az egésznek! Persze olyan helyzetben kell ezt elmondani neki,amikor egy csepp düh sincs a legevőben,mert akkor egyből elfog mérgesedni! A másik,ha elkezd fenyegetőzni,hogy csinál magával valamit...azt ne vedd figyelembe "Az ugató kutya,sosem harap" ;)


Sok sikert:)

2013. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Határozd el magad és tedd meg! Elejében tényleg nagyon rossz lesz, hogy nem látod minden nap, nem beszélsz vele, de ez elmúlik 2-3 hét múlva. Járj minél többet társaságba és még könnyebb lesz a dolog.

A megbántásról pedig annyit, hogy szakításánál megbántja az ember a másikat (feltéve, hogy a másik szereti). Ez ezzel jár, másképp nem tudod megcsinálni, úgyhogy ez ne tartson vissza.

2013. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban vagy, akkor illik bejelenteni, hogy pár órára elmész valahová. Pusztán azért, hogy a másik fél is tudja szervezni a napját.

Szépen elmondod, hogy ez a kapcsolat szerinted már egyikőtöknek sem jó.

2013. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!