Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bizok a baratomban, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bizok a baratomban, pedig semmi okom ra, egyszeruen kevesnek erzem magam hozza. Eleg ok arra hogy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Es ha vele vagyok, kellemetlenul erzem magam, felek hogy elveszitem, es meg veletlenul sem tudok vele ezekrol az erzesekrol beszelni, mert egyebkent semmi okot nem adott ra hogy igy erezzem magam mellette. A hiba nalam van, onertekelesi zavar, regebbi csalodasok stb, o csak a szenvedo alany es TENYLEG semmirol nem tehet. Tudom hogy nagyon meg fog bantodni, de nem szeretnem a vegtelensegig sem huzni ezt. Egy eleg friss kapcsolatrol van szo. Hogy mondjam meg neki hogy rosszul erzem magam igy es hogy ez nem valoszinu hogy valtozni fog, anelkul hogy magara vegye a dolgot? Tenyleg nem tehet rola szegeny, ez abszolut az en saram hogy nem tudom kezelni a negativ erzeseimet vele kapcsolatban.
2013. júl. 16. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ideje lenne összeszedned magad és rá jönni az értékeidre mert így nem csak a saját hanem a leendő vagy jelenlegi barátod életét is megkeseríted. Én is jártam egy ilyen lánnyal anno és pont ez volt a szakítás oka... Ha el tudta volna fogadni magát talán életünk végéig is együtt lehettünk volna. 23/F
2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, aztán örök szüzességet is vállalsz majd...

A következő barátod mellett is így érezheted magad.

Azt írod, komoly önértékelési gondod van. Vagyis legfeljebb olyan fiú mellett éreznéd magad "egyenrangúnak", aki meg se érdemel téged.


Ha kevés lennél hozzá, akkor nem veled járna. Ne bántsd őt ezekkel az érzésekkel. Idővel, ha látod, hogy továbbra is téged szeret, nem ad okot a kételkedésre, el fog múlni ez az érzés.


Addig meg ostobaság lenne vele csak ezért szakítani. Legyél vele addig, amíg teheted, dolgozz meg érte, hogy jól érezzétek magatok együtt (programok, kedvesség, odafigyelés, stb.), és élvezd a társaságát.

Hülyeség lenne őt büntetni mások miatt.


Ezért ne tegyél tönkre egy működő kapcsolatot. Tanuld meg kezelni, különben a következő meg a következő meg a következő se fog működni.

2013. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell lerendezned, tisztáznod kell magadban, hogy mi az, amiért értékes ember vagy. És egyáltalán nem véletlen, hogy a barátod melletted van.
2013. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mese, változtass. Tanuld meg szeretni önmagad, mert az egész életedet elronthatod vele (és mások életét is), ha nem sikerül. Próbáld megbeszélni vele, hogy ez egy pillanatnyi állapot (mert az), és hogy változni fog, de ki kell tartania melletted és segítenie kell, hogy javítani tudd az önértékelésed.


A barátom is ezért szakított az exével. Folyton azt hallgatta: "Ó, egy nap majd találsz egy olyan lányt, akit megérdemelsz. Én nem vagyok elég jó neked." - Háth, megtörtént. Ne legyél egy ilyen lány.

2013. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat. Nem mindig erzek igy, a korabbi ket kapcsolatomban pl semmi param nem volt. En nem erzem azt, hogy ez egy mukodo dolog lenne, legalabbis a reszemrol semmikeppen nem az fent leirtak miatt. Szerintem az o erdeke is az lenne, hogy hamar lezarni a dolgot, mert ha elhuzodik, nehezebb elfelejteni a masikat szakitas utan.
2013. júl. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!