Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú,aki nekem nagyon tetszett.Egy suliba jártunk.Egyszer elkezdtünk dumálna facebookkon és én nagyon szerelmes lettem...utánna 1-2 héttel rá találkoztunk...vele csókolóztam először,de már akkor éreztem,hogy nem érzem magam vele olyan jól..utánna összejöttünk.Ő az első barátom,de nem érzem,hogy szerelmes lennék..mikor vele vagyok,már azt várom,hogy had érjek már haza.Ő szerelmes belém,és ez az első komolyabb kapcsolatom.Nincs szívem otthagyni mert ő szerelmes.Mit tegyek?:(
2013. júl. 16. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy vele mert sajnálod.

CSICSKASÁÁÁÁÁÁG

2013. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szakíts
2013. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne legyél vele..Egy idő után úgy is besokallsz és jobb előbb szakítani ,mint majd pár hónap múlva amikor még jobban beléd szeret.
2013. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnálatból ne legyél együtt senkivel, annál rosszabb nincsen. Minek kapcsolatban lenni, ha nem érzed jól magad.


Magaddal törődj ne másokkal, mert így csak rosszabb lesz az életed.

2013. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem csak a fiút sajnálom,hanem a kapcsolatot is...lehet nem lesz még egy fiú aki így fog szeretni:/
2013. júl. 16. 19:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

velem ugyanezt tette az exem és elég pipa voltam rá érte

jobban fog neki fájni, ha elkezdi érezni, majd szép lassan rájön, hogy csak eteted, minthogy szépen odamész hozzá és elmondod neki, hogy nem érzel iránta úgy

így korrekt és neked is így a jobb

2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnálatból fenntartani egy kapcsolatot nem csak butaság,de szemétség is a másikkal szemben.Légy egyenes,és szakíts vele.Így mindketten kaptok egy új esélyt a boldogságra.
2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 4/5


sokan mondják,hogy ne törőddjek mással ennyit.

de nemtudok fájdalmat okozni olyannak,akit szeretek...

2013. júl. 16. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
de pont ezaz, hogy így sokkal nagyobb fájdalmat okozol neki hidd el
2013. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én írtam 3. ként és nekem is volt ilyenbe részem,de én nem sajnálatból voltam vele ,csak akkor kezdtem érezni hogy nem vagyok szerelmes úgy kb 2 hónap után előtte teljesen jól megvoltunk és aztán anya azt tanácsolta hogy maradjak még a barátommal ,mert a szerelem nem mindig jön azonnal és szerencsére igaza lett azóta teljesen jól megvagyunk és szeretem őt több mint 7 hónapja :) De ha te az elejétől kezdve már így érzel akkor 1. nem kellett volna összejönnötök 2. minél hamarabb szakíts vele,mert legalább ha hamarabb dobod akkor hamarabb elkezdhet elfelejteni
2013. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!