Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki szerelmes belém.Járunk is...de nagy hibát követtem el ezzel.Nem vagyok szerelmes belé.

Élőben nem hiszem h elmerném mondani.

Ezért üzenetben fogom elmondani neki..mit írjak bele?


2013. júl. 16. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy.
2013. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld meg annyival, hogy a szemébe mondod, és nemalázod meg egy ilyen lerázós-szakítós üzenettel...
2013. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
_||_
2013. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát egy szánalmas GYENGE liba vagy és meg sem érdemled a srácot...
2013. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gyorsan
2013. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élőben mond el neki, jobb lesz.
2013. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó BOCS..rá kelett jönnöm,hogy fiatal vagyok én még ezekhez a komoly kapcsolatokhoz..
2013. júl. 16. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy levegővel hadard el, ha máshogy nem megy. De NE üzenetben. Kivan a faszom már ezzel a világgal. Facebookon csajozunk/pasizunk, a haverokkal nem találkozunk, elég ha facebookon beszélgetünk, facebookon szakítunk. Szerinted ez rendjén van? Hova tűnt a gerinc az emberekből? Vagy ez csak szerintem abnormális?
2013. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férjem előtt, volt olyan pasim, aki smsben szakított velem 27 éves létére. Akkor én 23 voltam...szerintem gyávaság! Viszont jobb volt , hogy nem kell látnom a szemetet! Nem viselt meg nagyon... 2 hét múlva már mással voltam:D


27/N

2013. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!