Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kétségbe vagyok esve, ilyenkor mi a teendő? Nem írtam regényt.

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet: Barátnőm 18 éves, én 17 vagyok... úgy 1,5-2 órányi vonatútnyira lakunk egymástól, tehát távkapcsolatnak nem mondanám, de nem is találkozunk naponta... már 2 éve együtt vagyunk..


Az történt, hogy kb. hete írt neten egy fiúval, és elég sokat írtak... a fiú nagyon akart vele találkozni, és a barátnőm se lett volna ellenére, de én mondtam, hogy egy idegen fiúval azért nem kéne, majd hármasban velem találkozzunk... Ebben meg is egyeztünk...

Erre ma este nem volt gépnél, én felhívtam hogy szia mizu, és azt mondta hogy barátnőjável ment ki fagyizni... mikor hazajött (úgy 11 órakor) közölte, hogy hazudott, mert azzal a gyerekkel volt találkozni (aki pár településnyire lakik tőlük)... én meg nagyon felháborodtam, hogy miért hazudik nekem, ráadásul ez elég kényes ügy nekem, hogy este idegen fiúkkal lóg, és mindent megtesz hogy elsunyulja... Mondtam neki, hogy az még haggyán, hogy idegen fiúval lóg, de a hazugságot nem tűröm, mert ott valami mindig gyanús... Aztán jól letoltam, ő meg mondta hogy amúgy se akarna találkozni azzal a gyerekkel többé mert unalmas volt, és hogy többé nem hazudik nekem, bocsi...


Itt le is zárhatom az ügyet, azzal a feltétellel hogy legközelebb odafigyelek hogy mikor hol van? Vagy csak én reagálom túl? Segítsetek kérlek külső szemlélőként...


2013. júl. 17. 00:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és persze megmondtam neki, hogy akármennyire is szeretem, de még egy liyen, és repül...
2013. júl. 17. 00:40
 2/7 acelsziv ***** válasza:

De hát mégis mit vársz? Ennyi idős korban 2 órányira laktok egymástól. Meddig még? Mikor fogtok közelebb kerülni egymáshoz? Vagy elvárod tőle, hogy addig így legyen, amíg te másképp nem döntesz? Már nem érzi jól magát és vergődik. Szeretne egy olyan valakit, akit naponta láthat és kiélhet magát.

Beszéljétek ezt meg és tegyetek pontot az ügy végére akár így, akár úgy.

2013. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben azt mondanám a lánynak, hogy tartsatok szünetet! Gondolja át rendesen, hogy folytatni akarja-e veled a kapcsolatot? Természetesen hazugságok nélkül.
2013. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem reagálod túl... ha egy lány mással találkozik titokban annak oka van...
2013. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem hogy akarja-e egyáltalán velem folytatni... ő azt mondta, hogy persze, csak beszélgettek egyet, de egyik sem akart semmit se a másiktól...
2013. júl. 17. 01:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm.. Nálam ez váló ok. Az is baromi furcsa hogy megbeszéltétek a randit hármasban. Te mégis mire gondoltál? Hogy majd tartod nekik a gyertyát?! Mert a barátnőd simán leszervezett egy randit, amire te el is mentél volna. (WTF?!) Aztán elment titokban... na szerinted miért? ...
2013. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2!

Azért nem gondolom azt, hogy 17 évesen feszt minden percet együtt kellene tölteni, és költözködni, csak mert a csajnak valami nem oké.

Ebben a korban ez még teljesen rendben van, változtatni ráér 2-3 év múlva is, ha tényleg komoly a dolog.

Így úgy tűnik nekem a csajszi nem veszi annyira komolyan a dolgot, akkor meg semmi értelme költözködni.


Kedves kérdező, az amikor egy kapcsolatban már nyomozni kezdünk egymás után, elveszíti értékeit (legközelebb odafigyelek hogy mikor hol van...)Ez nem vezet semmihez, csak benned feszültséghez, kettőtök között meg vitához.


Egyébként szerintem tökéletesen igazad van.


Mi 18 évesen más-más városba kerültünk egyetemre, mert egyik szak a másik városban nem volt. 3 évig éltünk így, sosem mentem más sráccal ki, ő sem csajjal, pedig akkor már 200 km volt közöttünk és 19-21 évesek voltunk.

Minden bizalom kérdése, és a barátnőd ezzel játszadozik...

2013. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!