Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az belefér egy komoly kapcsolatba, hogy egy lány teljesen bele van esve egy fiúbanda egy tagjába / epekedik utána?

Figyelt kérdés
Mindent megadok neki, nagyon szeretem, viszont ő nem fogja fel, hogy ez engem mennyire zavar és olyan idióta érzés fog el, mintha őt jobban szeretné... ez normális? 3 éve vagyunk együtt
2013. júl. 17. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos korig szerintem ez belefér. Viszont ebben a korban egy párkapcsolat túlzás.
2013. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Várj kitalálom: one direction, és a barátnőd nem több 16-nál?
2013. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14 éves korig.
2013. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ivilicious ***** válasza:
ja,kb 14 éves korig..hagyd el.
2013. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én 20 vagyok, ő 17...
2013. júl. 17. 14:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez csupán azért van, mert ha lenne rá lehetősége, azzal a fiúval lenne, de mivel erre sosem lesz esélye, beéri veled.
2013. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Itt jön ki, hogy csak egyikőtök felnőtt. Próbálkozz olyan lánnyal, aki már leérettségizett.

Beszélj vele arról, hogy ez téged zavar.

2013. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
beszélj vele,hogy téged ez nagyon zavar.
2013. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eddig semmi baj nem volt vele.. éretten viselkedett, komolyan vette a kapcsolatunkat, komoly terveink is voltak. Ez az utóbbi fél év "szüleménye". Mondtam neki, hogy ez nekem sok, hallgassa a zenéjüket, olvassa a híreket róluk, de amit ő csinál az már sok nekem. Azt mondja túlreagálom, de engem nagyon bánt ez az egész dolog és nem akar miattam ilyen "áldozatot" hozni, hogy visszavesz az egész "rajongásból"
2013. júl. 17. 14:17
 10/17 ivilicious ***** válasza:

nekem az az első,h aki a szerelmem, ő nekem az első, ő érte rajongok,nekem más nem ltéezik...szóval nem értem.

meg tudhatnám kiért rajong?

2013. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!