Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire lehet számítani ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet számítani ebben a helyzetben, ha még ne zártuk le a régi "ügyeinket" teljesen?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, és mindkettőnknek van egy-egy (érzelmileg) lezáratlan kapcsolata, olyan, amiből nem lehet folytatás, de kialakult kötődés. Egyikünk sem akarja teljesen lezárni a régit, ezt megbeszéltük.

Egymással jól érezzük magunkat, de nincs meg az a rózsaszín ködös lángolás. Kialakulhat később, vagy kár erőltetni a dolgot? Vagy marad laza kapcsolat, amíg mindkettőnknek kellemes?

Elsősorban olyanok véleményét várom, akik voltak már hasonló helyzetben.


2013. júl. 17. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az exemmel voltam úgy, hogy ameddig nem találtam barátnőt, addig visszajártam hozzá. De ez érzelmileg le volt zárva, az ex csak szexre kellett. Ezt tudta ő is. Neki volt új kapcsolata, de a szex velem sokkal jobb volt (és érzelmileg sem zárta le a kapcsolatunkat), ezért addig tartott ez, amíg én nem találtam valakit.

Vissza tudtam volna szerezni, de nem akartam.

2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm... valami hasonló szitu, bár azt gondolom, hogy a szex a pasinak velem jobb, vagy legalábbis nem panaszkodik. :) Saját bevallása szerint már nem szerelmes a nőbe, bár az volt. Az én ügyem viszont sokkal bonyolultabb, ott komoly érzelmi kötődés van (nem szerelem), szex nélkül.
2013. júl. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!