Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Sokat veszekszünk, talán túl sokat is, de szeretjük egymást. Mindig bocsánatot kérünk egymástól, belátjuk a hibáinkat és kibékülünk. Néhány hete/hónapja viszont egyszerűen megváltozott, és ahogy telik az idő, egyre furcsább. Először örültem, mert nem veszekszünk most annyit, mint régebben, de kezdem észrevenni, hogy talán azért, mert nem érdeklem már annyira, és nem foglalkozik túlzottan a dolgaimmal, így nincs vita. Nem akarja már, hogy hozzábújjak, megcsókolni is alig csókol meg, a szeretkezésről meg ne is beszéljünk. Míg régebben napi több alkalom is volt, most örülök ha egy héten egyszer. Ha csak sétálni szeretnék vele menni, vagy bármit együtt csinálni, megnézni egy filmet, nincs hozzá kedve. Általában egész nap együtt vagyunk, de mégsem csinálunk semmit. Azt hiszem, nem szívesen van velem, de nem értem miért. Nem tettem semmit tudtommal, amivel okot adnék erre. Próbáltam vele beszélni, többször is, hogy miért ilyen, miért nem akar velem együtt lenni, miért nem kíván már, tettem-e valami rosszat, vagy van-e valami baja. De azt mondja nincs, mindenre kifogást talál, ráadásul elég bugyuta kifogásokat. Meg lehetne oldani mindet, de egyszerűen nem akarja. Mégis mit tegyek? Félek, hogy elveszítem, nagyon szeretem. Vajon ő is szeret még?
2013. júl. 17. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy van egy harmadik fél, vagy csak ellaposodott a kapcsolatotok. Utóbbit szerintem meg lehet oldani, ha mondjuk újra "randiztok", mint az elején, több közös program, újdonságok a szexuális életben. Ha nem vevő erre, akkor valószínűleg már nem szeret és másfele kacsintgat.
2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármit mondok neki, nem akarja, semmihez sincs kedve velem, de harmadik félre nem hiszem, hogy van ideje, minden szabad percében velem van, de valahogy mégsem érzem, hogy itt lenne. Tényleg csak ülünk és a semmit várjuk. Ebből gondolom, hogy már nem szeret, vagy csak nem úgy, mint régen. De konkrétan rákérdezni nem merek, félek a válaszától. Nekem jelenleg csak ő van, csak benne bízom. Rengeteg mindenen mentem keresztül az utóbbi időkben, nélküle nem bírtam volna ki. Most is csak úgy bírom elviselni a napokat, ha vele vagyok. Ha ő most elhagyna, nem tudom mi lenne velem. Annyira szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, de nem egyszerű úgy, hogy azt sem tudom, mi okozza a szétesését. Nem tudom, mit tegyek.
2013. júl. 17. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy több szabadságot adsz neki.

És Te is légy határozott és önálló - ezt azért általában díjazzák a pasik. Vagy kezdjetek közös hobbiba, csináljatok olyasmit, amit eddig még soha. Ha tényleg ennyire szereted, akkor lépéseket kell tenned a javulás felé - mert ő egy kissé valóban fásultnak tűnik.

2013. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
korotok? mindenre lehet megoldás
2013. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Adok neki szabadságot. Bármikor elmehet a haverjaival egyet bulizni vagy valami, nincs hozzám kötve, nem tettem kötelezővé, hogy velem legyen, mégis velem tölti a szabadidejét. A saját akaratából van itt, ennek ellenére azt látom, hogy nem szívesen.

Jószívű. Talán ezért van még velem, mert tudja, hogy csak ő tartja bennem a lelket. Nem tudom mit tennék, ha elhagyna.

Mint mondtam, nagyon sokat veszekedtünk. Ez pont a határozottságom, önállóságom miatt volt, ezért nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne.

A közös hobbi és az újdonságok viszont annál inkább jó ötletnek tűnnek, nekem is eszembe jutott már, de mint ahogy az előző kommentemben írtam, nincs kedve velem semmihez. Bármit mondok, nem akarja. Persze nem adom fel, próbálkozom, de eddig hiába.

Utolsó válaszolónak pedig: én 22 vagyok, ő 23. Rendben van, hogy mindenre van megoldás, de kérlek áruld már el, hogy erre mi, mert én nem tudom mit tehetnék még.

2013. júl. 18. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!