Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg engednétek a 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg engednétek a 16 éves lányotoknak hogy ott aludjon a barátjánál, aki mellesleg 18 éves, elég zárkózott a srác de semmi probléma nincs vele?

Figyelt kérdés

(2 éve ismerik egymást)

A lányom azt mondja, hogy megbízható, és hogy nem kell aggódnom az miatt hogy le fekszenek.



#ott-alvás
2013. júl. 18. 11:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
50%
Persze hogy engedném. Előbb utóbb ugyis kikésziti a lányod prémjét. xd
2013. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
megengednem. ha bizok mindkettojukben akkor biztosan :-)
2013. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy a lányomban mennyire bízok meg. Ismerem -e a srácot stb. Nincs kamasz lányom, de el tudom képzelni, hogy létezik annyira érett 16 éves akit el mernék engedni. De lehet, hogy ha lenne lányom akkor máshogy gondolkodnék.
2013. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem sok esélyt látok, hogy piros pacsit játszanának a srác szobájában. Ha elengeded akkor le fognak feküdni, vagy legalábbis történni fog valami.
2013. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha így van ahogy Ő állítja hadd menjen, ahhoz hogy egymásnak essenek nem kell a mai világban ott aludni a másiknál
2013. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor engedném meg ha megbíznék mindkettőjükben. Természetesen nem vagyok én sem bolond hogy azt higgyem nem fognak szexelni.. Így előtte elvinném a lányomat nőgyógyászhoz, és gyógyszert íratnék fel neki. Ha szedi rendesen akkor azt se bánom ha szexel. De 16 évesen ne jöjjön haza hogy "bocsika terhes lettem."
2013. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha bízol a lányodban, akkor elengedheted, és szerintem 2 év ismeretség után 16 évesen ha meg is teszik, az sem feltétlenül baj. Örülj neki, hogy megkérdez téged, ez is a kapcsolatotokat igazolja. Szerintem engedd el. Ha meg nem engeded, de esetleg mégis le akarnak feküdni egymással, úgyis meg fogják oldani. Szóval szerintem inkább bízz meg benne.
2013. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én is csak aludtam elöször a mostani párommal!Mellesleg csak 1 év után feküdtünk le egymással.Ha megbízható a lányod akkor hinni kell neki!Ha nem akarja,nem lesz semmi esemény.
2013. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A tiltás a legrosszabb,engedd meg neki így a kettőtök közötti bizalom is megmarad.Ha akarnak úgyis szexelnek ezt nem tudod megakadályozni,bármikor lenne rá alkalmuk.Inkább készítsd fel a lányodat a nemi életre,a védekezés fontosságára.Egy szülőnek ez a dolga és kötelessége,hiszen Ő is átment valamikor ezen a problémán.
2013. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Aggódnod nem is kell amiatt, hogy lefekszenek, én inkább amiatt aggódnék, ha két fiatal ilyen esetben nem esne egymásnak :D Beszélj vele a védekezésről, arról, hogy csak olyasmibe menjen bele, amire őszintén vágyik, stb. 16 évesen már nem kislány.
2013. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!