Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély egy kapcsolatra, vagy csak egy kaland volt?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint van, de ők elég elfogultak, úgyhogy szeretném, ha kívülállóként megmondanátok a véleményeteket...

Na a történet úgy kezdődik, hogy van egy srác aki már a bemutatkozásnál megtetszett (baráti társaságban szoktunk találkozni) és mikor kb 3-jára találkoztunk, elmentünk szórakozni és kicsit ittunk is (nem voltunk berúgva) és egyre többet beszélgettünk és az lett a vége, hogy csókolóztunk. Haza fele kézen fogva kísért és elköszönéskor is megcsókolt. Azóta találkoztunk még párszor, de csak barátokkal együtt és mindig olyan furán néz rám, mintha ő se tudná mit akar. Mindig lemaradunk a többiektől, flörtölgetünk, néha néha összeér a kezünk séta közben és érzem, hogy meg akarja fogni a kezemet, csak nem meri, vagy nem tudom. Legutóbb kb 5 cm volt köztünk, de még úgyse lépett semmit. A barátainak azt mondta, hogy "nagyon jól elvagyunk ketten". Fogalmam sincs, hogy most mit akar ezzel. Szerintetek van nála esélyem, vagy nincs?? Vagy talán a korkülönbség zavarja? Nem értem, hogy mit akar ezekkel a dolgokkal. A válaszokat előre is köszönöm, és bocsánat a hosszáért, de ennél rövidebben nem tudtam leírni. Amúgy 15/L és 20/F



2013. júl. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit, már lépett volna, 20 évesen már nem kisfiú.
2013. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tart mások véleményétől a korkülönbség miatt, ami amúgy nem is olyan nagy. (Minden csak viszonyítás kérdése.)
2013. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok ember azt hitte, hogy mi már járunk és mindenki azt mondta, hogy milyen jól mutatunk egymás mellett. Nem hiszem, hogy ez lenne a baja.
2013. júl. 20. 21:44
 4/5 anonim válasza:
hát lehet a korkülönbség is zavarhatja őt...de nem hinném 5év nem a világ, én ismerek olyanokat akik között 7év van 15 a csaj a fiú meg már 22 és lassan egy éve együtt lesznek.....lehet a csalódástól fél, nem tudom hogy volt e már komoly kapcsolata....vagy nem tudja hogy te is akarod e a kapcsolatot...ülj le vele beszélgessetek el őszintén mond meg neki hogy szerinted több is lehetne :))))
2013. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben hol a kaland???


Ha a fiú nyuszi, de tetszik neked, lépj te!

2013. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!