Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez már? Nem 'illik' és nem 'szokás'még együtt aludni? Van megoldás?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal,én 16 vagyok(most töltöm)és ő 18.

Mindketten olyan helyen lakunk, ahol többnyire mindenki ismer mindenkit, és 30km távolságra.

Anyum még nem engedné meg épp, hogy együtt aludjunk, viszont kb egy év múlva igen, és már egyszer engedte volna, mikor későn jöttünk haza egy eseményről, viszont az ő szülei nem engedték...mivel hogy majd pletyka lenne és még fiatalok vagyunk ehhez.

Itt mindenki azt mondja, hogy majd csak akkor illik az ilyesmit, mikor már vőlegény a fiú, így nem nézik jó szemmel blablabla.

Nagyon elegem van ebből. Mostmár a barátom is úgy van vele, hogy majd kb 3 év múlva legyen, a pletykák elkerülése végett.

Pedig én már szeretnék, mert nem valami sokszor lehetünk kettesben,legalább egy év múlva...

Itt is sok olyan esetet olvastam, mikor már 15 évesen megengedik a szülők, itt meg...-.-

Torkig vagyok a sok "szokással" szerintetek nincs más megoldás,mint várni még 3-4 évet? :(


2013. júl. 21. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

16 évesen szerintem is túl korai még.

1-2 év múlva, ha már nem leszel ennyire gyerek biztos megengedik a szüleid is.

2013. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy év múlva, úgy oké.

De nem 3-4...az ő szülei sem engedik, pedig már 18. Hogy legyen?

2013. júl. 21. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Vannak hülye szülők és szokások.

Én leszarom mindkettőt. :D

2013. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is leszarnám, ha legalább a barátom nem akarna úgy tenni.

De nem akarok 3 évet várni!:(

2013. júl. 21. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
3. azért ne hülyézzük már le a szülőt, mert a 16 éves kislányát még nem akarja, hogy pasival aludjon. Nem itt kezdődik a hülye, ez még a gyermekéről gondoskodás. Nyilvánvalóan ha érni fog, komolyodni, akkor ők is felnőttesebben kezelik, de egy gyereket még gyerekként lehet csak és ez így van jól.
2013. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De azzal én is egyetértek, hogy egy év múlva, az úgy ok. Anyum szerint is.
2013. júl. 21. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ennyire
2013. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy év múlva már teljesen oké lenne. Pasid addig szedje össze magát, tanuljon, dolgozzon, legyen kiállása, ne a családja dirigáljon neki.
2013. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nikiofficial97 ***** válasza:
74%
Szerintem számodra ez tényleg kicsi korai,ha még csak most töltöd a 16-ot.Amúgy falra mászok az ilyen dumától komolyan hogy "jaj ha már csak vőlegény ,akkor szabad,meg hogy nem illik"Komolyan én tojok az ilyen maradi emberekre.Ha egyszer együtt vagyunk, én hagy döntsem már el mi jó,és mi nem.A barátod meg 18 éves,jogilag felnőtt,és nem engedik meg neki hogy nálatok aludjon?Én ha 18 lennék meg sem kérdezném,csak annyit mondanék hogy anya,apa ma nem alszok itthol,itt és itt leszek,majd holnap jövök,csá.
2013. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hanariko ***** válasza:
utolsó: tudod ez valahol így működik, már sokkal előbb, minthogy 18 lenne az ember, de valahol nem, még 18 éves kor után se.
2013. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!