Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme van a hosszu parkapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Pl ahol evek ota egyutt vannak a felek, adott esetben hazasok. Mar reg nem kivanjak egymast, nyug a szex, mindketten masokkal szeretnenek lefekudni, megis egyutt vannak. Es ez szabaly, nem kivetel, mert nem hiszem el, hogy 5 ev utan barmi szenvedely lehet ket ember kozt. Csak hazudnak maguknak, de legfokeppen kifele a vilagnak. Mire jo ez, es hogy lehet igy elni? Mit tegyen az, aki rosszul van ettol, es keptelen eszerint elni?
2013. júl. 24. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem úgy gondolkoznak mint te, ennyi. Ne te dönts már el, hogy másoknak mi a jó.
2013. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni? Változtatni.Ennyi..nem nagy kacifántosság.
2013. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem, hogy lehet 5 év után is szenvedély, bocsi.

Ha az adott kapcsolatban ez mégis hiányzik, akkor lehet, hogy csak azért vannak együtt, mert nem akarnak egyedül lenni. Estleg még tisztelik a másikat, és tisztában vannak vele, hogy nehéz lenne még egy ''ilyen'' embert találni. De sok oka lehet:D

2013. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mivel a tobbseg ertekrendje az, hogy hazasodj meg es szulj gyereket, valahogy ugy erzem, masok dontik el, hogy mi legyen a jo egyontetuen mindenkinek. Es 10 bol allitom min 7 embernek meg igy sem jo a felallas, szexualisan totalisan frusztralodnak, de meg csak be sem ismerik, eNiszik hogy tokeletes az eletuk, csak mert hazassag. MIert? Hogy nem erzik, hogy valami olyasmit csinalnak, olyasmiben elnek, ami totalisan ellentetes a szuksegleteikkel es kikezdi a termeszetes osztneiket?
2013. júl. 24. 09:21
 5/18 A kérdező kommentje:
Veled megtortent mar hogy 5 ev elteltevel is szenvedellyel vagytal a partneredre? Velem soha, barmennyire is egett a tuz az elejen, ha ugy egett hogymajdnem belehaltam akkor sem, es masoktol sem hallottam ilyesmirol. Csak arrol, hogy jaj hogy szereti a parjat,meg az elete resze. De az NEM az. Az az a hazugsag, amivel ideologizalja az elethelyzetet. Nem?
2013. júl. 24. 09:24
 6/18 zoliba' ***** válasza:
100%
figyelj. 7 éve vagyok a feleségemmel. A mai napig,ha meglátom tangában,azonnal feláll a bré.pedig nem fotómodell,némi narancsbőr is van már,de hát 32 évesen,gyerek után ez belefér. Képzeld el van,h 1 órán át kényeztetjük egymást,ha tehetjük. Van,h egész nap olyan sms-eket küldünk egymásnak,h alig várjuk,h a munkától és élettől elfáradva mégis egymásnak essünk. Amiről te írsz,azok kiégett kapcsolatok,amiből nem tudnak,v nem akarnak a felek kilépni. Ápolni kell egy kapcsolatot testileg,lelkileg. Sőt. Azt meg nekem be ne mesélje senki,h egyéjszakás kapcsolat alkalmával egy idegennel olyan hű de jó a sex.az csak patronürítés. A pároddal az igazi,akit iránt érzel,akit ismersz,akivel együtt van orgazmusod.
2013. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lilith1994 ***** válasza:
100%
utolsó teljesen igazad van. Én mondjuk csak három éve vagyok együtt párommal de én bármikor szinte bárhol képes lennék/vagyok rá mászni. Nálunk szerelem volt előlátásra és még mindig az. Nem jó az egy éjszakás volt benne részem. ott a másik fél le szarja hogy neked jó-e. Ha jó a párkapcsolat akkor érzed hogy meg találtad a másik feled, hogy nélküle nem vagy és nem is lehetsz teljes. Nehéz le írni mit érzek de szerintem aki szerelmes az érti. És igazán szeretem és kívánom barátomat még mindig. Jobban szeretem mint mikor meg ismertem és jobban is vonzódom hozzá. (tudom hogy ő is így van velem kapcsoltban.)
2013. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
talán azon nem gondolkoztál,hogy olyan csajokat választottál akik nem olyan izgalmasak vagy szexik? mert ha még nagyon dögös is sokra mész vele ha nem ér semmit a csaj.Én 5 éve vagyok együtt a barátommal és képzeld szeretjük egymást és a szex is jó.
2013. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lany vagyok.
2013. júl. 24. 10:51
 10/18 A kérdező kommentje:
Es voltam mar szerelmes, de egesz egyszeruen biologiai keptelensegnek tartom hogy tobb even at fennmaradjon az erzes. Az mar NEM szerelem. Ami pedig az egyejszakas kapcsolatokat illeti: abszolut a ket fel szexualis kulturajatol fugg a minosege\milyensege. Valahol termeszetesebbnek tartom egyebkent, mint azt, hogy 10 ev mulva is ugyanazzal fekudjek le. Evoluciosan sem vagyunk monogam elolenyek. Szerintem ez az egesz hazassag|hosszu tartos kapcsolat csak egy megbenito es megbetegito tarsadalmi es szociokulturalis kenyszer.
2013. júl. 24. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!