Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok?! Megtörtént már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Megtörtént már veletek, hogy az első szexuális együttlét nem úgy alakult (nem volt olyan jó), ahogy azt szeretted volna és eltervezted?

Figyelt kérdés

pl.hogy olyan fiúnak akartad magad odaadni, akit igazán szeretsz vagy azt hitted a fiú gyengéd, lesz az ágyban és odafigyel rád,érzelemmel akar veled együtt lenni, nem pedig csak arra kellesz, hogy lefektessen.

És ez kihatott később a szexuális életetekre vagy nem?

Kort is kérek.

Köszi!


2009. okt. 23. 10:46
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis úgy értettem, hogy a saját szexuális életedre kihatott ez a rossz élmény később vagy nem?
2009. okt. 23. 10:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem az első nem volt olyan hű de jó, de szerintem a szexuális életemet inkább a későbbi tapasztalataim határozták meg.

23/L

2009. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos az egyém se sikerült olyan hű de jóra. Nekem a barátom nagyon készült és minden olyan tökéletes volt csak szegénykém anniyra bestreeszelt hogy óvszerrel nem jött össze :S így megpróbáltuk anélkül de időben okosak voltunk és még nagyon az elején abbahagytuk... így olyan semmilyen se volt :S Védekezési módszert váltottunk így a második már 1000X jobb volt de sajnálom hogy így alakult az első :S

20/L

2009. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, sajnos így volt :( vagyis amikor megtörtént jó volt, mert azzal történt, aki viszont szeret, csak pár dolog volt, ami lehetett volna jobb is. viszont ha visszatekintek, azért nem volt jó, mert azóta nem találkoztam a barátommal és félek, h nem is fogok többet, mert most nem alakulnak jól a dolgok... :( nem azt mondom, hogy megbántam, csak úgy tud fájni :'(

16/L

2009. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!