Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha szerettek valakit, de az életkörülményeid nem megfelelőek?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem rég megismerkedtem valakivel, úgy érzem kölcsönös a vonzalom. De van egy problémám, ami már legalább 4-5 éve visszahúz hogy ne alakítsak egy kapcsolatot se komollyá. Ez pedig az lenne, hogy nem megfelelők az életkörülményeink. Értem én ezt a házunkra, nincs benti mellékhelyiség, csak kint van egy, továbbá a házban sincs meleg víz, mindig külön kell forralni a gáztűzhelyen. A helyzetet még tovább súlyosbítja, hogy nincs saját szobám sem, mivel a testvéremmel osztozunk egy közös szobát (tehát sehol nem lehetnénk kettesben ha eljönne). Ezek engem annyira zavarnak, mivel lássuk be előbb utóbb egy lány el akar majd menni az illető házában, és nem szeretném ha ilyeneket kellene tapasztalnia, így idáig ha egy kapcsolatom is kezdett komolyra fordulni, mindig visszakoztam, és eltávolodtam tőlük. Nagyon boldogtalanná tesz engem ez a dolog, de nem állunk olyan anyagi helyzetben, hogy ezen tudjunk változtatni.

Ti mégis mit csinálnátok, mit javasoltok?



2013. júl. 28. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Bevezetni a vizet, minibojler, csatorna? Ülsz a fenekeden 4 éve??
2013. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonló helyzetű barátom, nehezen, sőt sírva mondta el nekem ezeket... akkor ez nem zavart, mert szerettem. Vagyis inkább nem mutattam ki, mert náluk még kinti WC sem volt, szóval nem sokszor voltunk náluk. Azóta ugyan szakítottunk, de nem ez miatt.
2013. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én még tanulok, de minden nyáron elmegyek dolgozni néha suli melett is, de abból sokat rá kell fordítanom az iskolára, és be segítek a szüleimnek ( van amikor megszorulunk ki kell rendezni a számlát ...). Csak édesapám a kereső a családban, édesanyám ápolásin van. Nem bírunk félre tenni, mert elöbb utóbb hozzá kell nyúlni ha nem akarjuk hogy kikössék az áramot, gázt, vizet ... :(
2013. júl. 28. 15:48
 5/10 A kérdező kommentje:
19/F
2013. júl. 28. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez az állapot?

Apukád mit dolgozik?

Az ápolási, az tulajdonképpen mit takar, nem tudja ellátni magát és a ti ápolásotokra szorul, tartósan beteg?

2013. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Keress hasonló körülmények közt élő lányt s igy nincs mit magyarázkodni.
2013. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy normális lány nem azt nézi, hogy milyen körülményeket teremtettek a szüleid, hanem azt, hogy te mire leszel képes. Lehet, hogy nem sok ilyen akad. De ha tanulsz és dolgozol, akkor az idő is neked dolgozik.
2013. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a megoldás, hogy tanulni kell, mint a güzü, és elmenni egyetemre jó messzire: a családodnak sem vagy onnantól teher, és a te életed már jobb lesz, mint a szüleidé.
2013. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Budi nincs, de net az mindenhol van. Érdekes.
2013. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!