Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel elég csúnya dolgok miatt, kért 1 hónap "gondolkodási időt", azt mondta utána elmegyünk valahova és megbeszéljük mi legyen. Hova vigyem így "első alkalommal"?

Figyelt kérdés
mozi+beülünk valahova utána(első randink ilyen volt), vagy állatkert, vagy fürdő, vagy olyan hely, ahol többen vagyunk, de eltudunk vonulni beszélgetni, esetleg kettesben valami parkban stb, olyan legyen, ami emlékeket idéz benne, vagy teljesen új környezet? Szerintem jobb lenne valami program mielőtt beszélünk, hogy feloldódjon mindkettőnk és érezzük, hogy még akarjuk egymást, vagy sem, vagy tévedek?

2013. júl. 29. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni..
2013. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Amélia:) ***** válasza:
park, nyugis kávézó
2013. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mozis randit sosem értettem. Az nem azt fejezi ki, hogy unjuk a másikat? Beszélgetni nem lehet és nem is kell közben.
2013. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap??? mennyit voltatok együtt??? öregem... az az egy hónap alatt úgyse akar majd látni szerintem. eeeeeeez... nemtom... egy hónap szerintem elég nagy kihagyás, hogy a kapcsolatból semmi se maradjon meg. keress másik csajt öregem. egy hónap múlva talán már újra szerelmes leszel... ne már, mi ez a gondolkodási idő? ... a nők nem olyanok, mint a fiúk. nem agyalnak hetekig... addigra úgy átrendezi az életét, hogy ha tényleg találkoznátok egy hónap múlva, talán rá se ismernél, nemhogy a barátnődnek érezd még akkor is... nemtom öregem. addig te meg sóvárogni akarsz? megint azt mondom, egy hónapig éltetni magadban a szerelmet egy lány iránt, akit nem látsz, nem jársz vele, nem szexeltek. a tudat alatt ez olyat idézhet elő, hogy ha találkoztok, és azt mondja, bocsi, de nem akarlak,... te nem fogok tudni elfelejteni még egy jó darabig... mert annyira beerőszakoltad magadba (a képét!, ami az egy hónap alatt se nem ő volt, már régen), hogy jó kis idő kell, hogy kikopjon, őgy rendesen. ez gusztustalan sz*patás a lány részéről, hogy tutira ne felejtsd el, éljen benned. aztán meg mi van, ha pofára ejt? vigyorog magában, még te kaparod össze magad... ehh... ne már
2013. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Froncsi ***** válasza:

Mozis randihoz:

Közben nem lehet beszélgetni, de mozi után beültök beszélgetni. Ez tényleg arra jó, hogy előtte egy kicsit lelazulj. Illetve ha nincs már nagyon beszédtéma (ami randinál elég ciki) akkor lehet a filmről beszélni, mint nagyon végső mentőöv.

Olyan helyre vidd szerintem, ami jó emléket ébreszt benne, hogy milyen jó volt akkor a kapcsolatotok.

Bár nem tudom. 1 hónap alatt bőven átgondolhatta, szóval valószínűleg nem a randin fog múlni

2013. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem lesz folytatás...

mi ez a szünet hülyeség?

2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hónap mindenképpen túl sok idő

ha néhány napot kért volna, még talán érthető, de egy hónap gondolkodási idő túlzás

2013. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kérte az 1 hónapot, mert az augusztus 20.-ai héten megy barátnőivel Egyiptomba és utána akar dönteni, ott lesz ideje átgondolni az egészet, ezt mondja.... Mozit pedig csak azért gondoltam, mert első randink is mozis volt, utána pedig beültünk egy bárba beszélgetni órákat.... és ez szerintem jó emlék neki, 5 hónapot voltunk együtt.
2013. júl. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!