Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » L28/F35.11éve együtt de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L28/F35.11éve együtt de nem terveznek se gyereket se házasságot. A kapcsolat eléggé laza, kihűlt. Mi értelme így együtt?

Figyelt kérdés
Erre vágyna két ember? Vagy csak elvannak együtt, amíg jön más, akivel lehetne tervezni?
2009. okt. 24. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem terveztek semmit, akkor semmi értelme. neked mar lassan szülésen kellene gondolkodnod, mert az nagyon szep dolog, nem lenne jo ha kifutnal az időből. ne érts félre, nem azt mondom h öreg vagy, de nem is tizenéves.
2009. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hú, nehéz ügy... szerintem addig kéne váltani, amíg lehet... nem 45-50 évesen... még viszonylag fiatal a lány, a pasi sem öreg, addig kéne míg nem öregednek ki... se gyerek se házasság ennyi idősen, és még a kapcsolat is kihült... szerintem halott ügy. És nem, nem erre vágyik két ember, hogy kihült, gyerek nélküli kapcsolatban élje le az életét. Nem az lenne az élet értelme, hogy gyereket csinálsz, neveled, nézed hogy hogy nő fel, vigyázod a lépteit, taníttatod, embert faragsz belőle? szerintem ez lenne... szóval még nem késő változtatni. Sok sikert! 23F
2009. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt az érintettektől kellene megkérdezni
2009. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, nem én vagyok ebben a helyzetben, hanem két ismerősöm és próbálom megérteni a kapcsolatukat. A csaj a munkának/sulinak él. A sulija még vagy 3 év. A srác és sztem a csaj is elkezdtek másfelé kacsintgatni, de tudom, hogy szeretik még egymást. De akkor ebből mi jó sülhet ki? Nekem nagyon fura ez. A srác még nem akar gyereket, meg házasságot, sőt azt mondja, tudja, hogy ez már sokáig nem fog menni. Hááát???
2009. okt. 24. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
ha masfele kacsintgat vki, akkor az mar nem szerelmes.
2009. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van... ha másfelé kacsintgat akkor nem szerelmes. a pasi 35 évesen még nem akar gyereket? na ez nem semmi... 11 évet lezárni biztos k*rva nehéz lesz, de ebben a helyzetben szerintem szükségszerű lépés.. mert majd 50 évesen fognak rájönni mekkorát hibáztak...
2009. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk én el nem tudom képzelni, hogy milyen egy 11 éves kapcsolatot lezárni, mert nekem még nem volt ilyen hosszúm. Amúgy azt mondta a "gyerek", hogy még nem érzi úgy, hogy le kéne zárnia. Még nem...lehet, hogy csak idő kérdése, hogy túl tudjanak lépni vagy mi.
2009. okt. 24. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kihűlt a kapcsolat az nem jó, ha nem hűlt volna ki, akkor még lenne értelme, gyerek és házasság nélkül is.
2009. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Külső szemlélő vagy, tehát nem látod át jól a helyzetet. Nem tudhatod, pontosan hogy éreznek egymás iránt, nekik lehet, hogy így jó. Különben miért lennének együtt? Megszokás vagy lustaság? Ha nagyon vágynának másra, nyilván változtatnának. Egyébként még 35 évesen is nyugodtan lehet szülni, de ha nem akarnak gyereket, se házasodni, az magánügy.
2010. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!