Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szakítani akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szakítani akar velem de én nem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A rövid történte:

4 éve vagyunk együtt. Szeretem meg minden és pont ezért igénylem azt hogy többet foglalkozzon velem mint eddig és mondtam neki hogy legközelebb ha megy a haverjával valamerre én is akarok menni, mert ismerem azt a haverját és szerintem nincs rá jó hatással. Amire felháborodott összevesztünk és azt mondta hogy ne jelentsem ki hogy velük megyek mert ahhoz el kellene hogy hívjanak és rákényszerítem arra hogy velem legyen. Ebből volt egy jó nagy vita. Amikor azt mondta hogy legyen vége mert unja hogy hisztizek. Pedig csak tudatni akartam vele hogy a barátja helyett velem is foglalkozhatna vagy esetleg akkor menjünk 3-an addig is legalább együtt vagyunk.

Mit csinálhatok? Az eszem szerint nem keresném és nagyon megbántott de ugyanakkor meg nagyon hiányzik és várom hogy keressen :(


2013. aug. 2. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne keresd! Keress engem!
2013. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne légy csimpánz, ha egy férfi igazán szeret egy nőt, lehet akármilyen balfácán a haverja, nem hagyja, hogy elvigye negatív irányba bármivel kapcsolatosan, akár veled kapcsolatosan is. Légy jó fej és megértő, és akkor majd elhívnak. De ne legyél már kolonc :)
2013. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez kb 3 napja volt de azóta egy nyugodt percem sincs. Aludni se tudok, ideges vagyok és rosszul is lettem az idegtől már..
2013. aug. 2. 11:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Jófej vagyok a haverjával... nem teszek semmi olyat ami estleg bántaná. De azt az időt amit vele tölt inkább velem i tölthetné mert több törődésre vágyom mint amit ad.
2013. aug. 2. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:

nanálunk emg fordítva van.

valszeg a barátnőm gondolkozik immár másodjára a szakításon, mert roszlett a kapcsolatunk, elsősorban miattam.


én szeretnék vele maradni, de tulajdonképen övé a döntés.

hasonlóan vagyok mint te, alig tudok aludni, enni, mert fogalmam sincs mi lesz, hiszen szeretem, de nemtudom hogy kér e belőlem.


Jah, és igen közös pont, hogy én akartam vele több időt lenni együtt, ami nem jött ösze, és ebből volt megint a veszekedés....tegnap már a telefont sme vette fel.

nemtudom mire számíthatok...

2013. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nem volt jó módszer ahogy tudattad vele a problémád. Senkire nem eröltetheted rá magad ilyen módon,hogy márpedig te elmész velük. Igy csak méginkább eltávolodik a barátod.

Nyugodtan, higgadtan ülj le vele és beszéld meg,hogy többet szeretnél vele lenni. csak igy van esélyed arra,hogy többet foglalkozzon veled. A hisztit felejtsd el végleg!

2013. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
A hiszti az hiszti... mindig szakítóok, ezen ne csodálkozz, teljesen mindegy, hogy miért hisztiztél. Meg kellene tanulna hiszti nélkül érvényesíteni az érdekeidet, ha normális kapcsolatot szeretnél...
2013. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy többet legyen velem de nem történt változás. A barátja meg már hónapok óta összeakar szedni egy barátnőt és mennek csajt keresni neki. Még jóhogy nem nézem jó szemmel és ideges vagyok ha vele van. Már nem tudtam hogy a tudtára adni és utálom ha egy bulis éjszaka után kaján vigyorral jön haza.
2013. aug. 2. 11:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2013. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
23
2013. aug. 2. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!