Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig barátok voltunk, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig barátok voltunk, sokszor voltunk ketten moziban, amiről a többiek nem tudtak (egy baráti kör), aludtunk együtt többször is, és most először csókolóztunk. Másnap mondta, hogy de a többiek így-meg úgy és nem tudom mit várjak? (20/L)

Figyelt kérdés
Igazából nem beszéltünk meg semmit, hogy lehetne mégis megmondani neki, hogy akkor esetleg ne tudjanak róla mások? vagy van egyáltalán értelme, ha nem akar vállalni? vagy csak a saját érzéseit próbálja kímélni, ha esetleg szétmennénk...? Teljesen oda vagyok érte, és ezek szerint ő is szeretne valamit... de akkor miért ellenkezik?
2009. okt. 24. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. egy baráti körből miért lenne probléma, ha összejönnétek, de most komolyan. Meg kell beszélni vele, ennyi. A háttérinfó meg kicsit kevés ebből nehéz megmondani a többit.
2009. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Monica és Chandler is milyen jól összeillenek...:p
2009. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj hát én sem tudom, hogy mi a baj azzal, hogy egy baráti kör, az ő agymenése... háttérinfó tudom, hogy kevés, de nehéz lenne leírni másfél évet... kb azóta kerülgetjük egymást :D
2009. okt. 25. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar vállalni, veszett fejsze nyele. És te odaadtad magad egy olyan pasinak, aki nem akar felvállalni még a barátai előtt sem?
2009. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy konkrétan az-e a baja... a kérdésben is írtam, hogy talán a saját érzéseit félti. meg h megéri-e egy barátságot emiatt kockáztatni. csak ugye ez sosem volt barátság:)
2009. okt. 25. 00:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attól fél, hogy ha összejöttök, utána meg szakíttatok valamiért, akkor az baráti körön belül..hát nehéz ügy. Ti nem szerettem majd egy helyen lenni, akkor ki menjen a baráti körrel meg hasonlók?

Baráti körön belül ebből lehet zűr és egyikőtök sajna ki is szorulhat. Szerintem ettől fél.

2009. okt. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de miért kell abból kiindulni, hogy nem fog menni? meg lehetne ezt oldani felnőtt módjára. :S
2009. okt. 25. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!