Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha van barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha van barátnőtök hosszú ideje évek óta, és természetesen szeretitek is ettől függetlenül szoktatok más lányra gondolni?

Figyelt kérdés
Pontosítva a kérdést,eszetekbe jut e a régi párotok,gondoltok e olyan lányokra akik nagyon tetszenek,ha mondjuk egy helyen dolgoztok egy ilyen szép nővel figyelitek e be akartok e vágódni nála(azaz,hogy észrevegyen titeket stb)?És nem feltétlen megcsalásra gondolok hanem csak flört és hasonlók.

2013. aug. 3. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolni szoktam néha, flörtölni nem.
2013. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a mostanit akkor Ő kitölti az igényeimet. Vak azért nem vagyok.
2013. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

bevágódni munkatársnőnél ritkán,viszont ők annál inkább be akarnak.

de végülis az,hogy lepippant a wc-ben még nem megcsalás nem?

2013. aug. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoktam gondolni más lányokra is... néha anyámra, nővéremre, hogy mi lehet velük. :)
2013. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Kedves vagy legalább,h eszedbe jutnak :) :D

Amúgy végülis nincs ebben semmi rossz,nem azért kérdeztem,csak érdekel a dolog,jó néha egy kicsit "belelátni a férfiak fejébe" :)

2013. aug. 3. 02:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ráadásul a párom is tudja... :)

Meg azt is, hogy számára azok a nők nem ellenfelek.

Nem véletlenül vagyok vele. :)

2013. aug. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amiert fogyokuran vagyok az etlapot megnezhetem .
2013. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam aranyszabály lett -> nem beszélek exről és az ideálról , idővel ezeket mindig visszakapom, hogy bezzeg ha így vagy úgy
2013. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! A szabályod nagyon okos és jó :D
2013. aug. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!