Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ha kiderülne hogy az öcsétek az egyik legjobb barátnőtökkel találkozgat?

Figyelt kérdés
és persze mindegyikőjük kussol róla, csak véletlen lebukás utján derül ki?

2013. aug. 7. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészségére... Nem igazán érdekelne...
2013. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

öcsit hagynám, elvégre nem az ő dolga elmondani.

viszont a bnőmmel alaposan elbeszélgetnék!

2013. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kétlem, hogy bármelyik testvérem tudna olyannal járni aki miatt jobban égne a pofám úgyhogy hajrá


az a ló már rég kimúlt

2013. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azt hiszem ezt úgy mondják, hogy már nincs bőr a pofámon
2013. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:'DDDDDDDDD

második hozzászóló! :) ugye, valahogy én is úgy érzem, hogy elég nagy bunkóság a részéről eltitkolni ilyent, főleg úgy pl. hogy rá is kérdezek, hogy: és, nincs most senki sem kilátásban?

mire ő: áá, nincsen!

konkrétan a pofámba hazudik...

2013. aug. 7. 09:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha most mé?lehet azért mondta,hogy nincs.Mert csak dugásra kell neki
2013. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem qrva mindegy? ha nem a csajom az a csaj akkor nem mindegy?
2013. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Talán, mert a magándolga? Akkor mondja el neked ha úgy érzi kész rá elmondani. Értsétek már meg, hogy nem mindenki pletykál ki mindent mindenkinek. Elnézést ha durva vagyok, de abszolút így látom. Majd idővel elmondja. Úgyis kiderül..
2013. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha az egyik legjobb barátnődről van szó, akkor legalább tudod, hogy jó kezekben van az öcséd ;) Az meg, hogy téged nem avattak be, hát ez van...
2013. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem ebben csak az zavarna, hogy eltitkolták előlem. Azaz, a legjobb barátnőm. Mert az öcsém (már ha lenne, de bátyám van) nem feltétlenül áll velem olyan bizalmas kapcsolatban, hogy elmondjon ilyesmit is. De egy legjobb barátnőtől azért elvárnám... De gondolj bele, hogy lehet, oka van annak, hogy nem mondták el. Lehet, hogy féltek, hátha kiakadsz a dolgon, helyteleníted, minden lehetséges módon megakadályozod, stb.

Kérdezz rá, miért titkolták el. És mondd, hogy nem kellett volna hazudni. Engem csak ez zavarna.

Különben a barátnőm is és az öcsém(bátyám) is azzal jár, akivel akar, akár egymással is. Engem nem zavar, amíg boldogok :)

2013. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!