Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre most mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mi lenne a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Küldött egy smst a barátom, amiben ez állt:

'Csak azért kerestelek h ha kibékülünk akkor csak akkor ha összeköltözünk most. Ha nem akkor ennek már annyi, ez így szar."


Mire én: És miből? (jelenleg gyakorlaton vagyok)


Válasz: Majd én állom egyenlőre.


Én: Hát nem tudom. Októberig tart a gyakorlat. Ha most azt mondom h várjuk meg, és utána mehetnénk (a városba ahol van a munkahelye csak a sulim miatt nem költöztünk eddig oda)-ra akkor nem békülsz ki? De az összeköltözéstől lehet h csak rosszabb lesz. Most is kis piti dolgon vesztünk össze.


Erre ő: Nemtom keress lakást, ráérsz most, pár hónap után ki lehet költözni.


Na most erre mit írjak?

Bocsánatot se kért meg semmi, hanem bevág ezzel az ötlettel. De szerintem nem kéne most azért a 3 hónapért kiadni annyi pénzt amikor utána összeköltözhetnénk a másik városba és nem 0 forintról indulnánk. Na de gondolom ezzel akarja "megoldani" a problémáinkat, hogyan magyarázzam el hogy nem ez a megoldás hogy megértse de ne legyek bunkó?



2013. aug. 7. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta ötlet. Ha már eleve gondok vannak, akkor az összeköltözéstől mi javulna? Semmi.
2013. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az emberrel nem tudsz megérttetni semmit, mert nem akarja megérteni. Rád akarja erőltetni a saját akaratát. Azt tedd, amit jónak látsz. Én a helyedben a sarkamra állnék, nem érdekelne, hogy megsértődik, kerekperec megmondanám neki, hogy nem ugrok, amikor ő azt akarja.
2013. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér. Minek vagy vele együtt? Gondolom jól keres. :D
2013. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát elég fura.... na de mit írjak vissza neki?
2013. aug. 7. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem irkálni kell, hanem beszélni.
2013. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na felhívott hogy akkor keresek-e albérletet. Én pedig mondtam neki hogy hát ez nem a legjobb ötlet, nem ez a megoldás a problémáinkra. Erre megsértődött és visszatámadott hogy de ez lett volna a megoldás vagy a szakítás, ő felajánlotta a lehetőséget, de ha nem élek vele akkor vége.


Kész van a srác :D Na most mi legyen? Hagyjam hogy magához térjen vagy hívjam vissza?

2013. aug. 7. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem megoldás és ha ezen megsértődik...
2013. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele te. Nem normális, hogy így megsértődik.
2013. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Na most mi legyen? Hagyjam hogy magához térjen vagy hívjam vissza?"


Figyelj. Szakíts és vége. Csak testi örömök miatt akar veled összeköltözni, semmi más miatt. Egyáltalán nem érdekli, hogy ez enekd rosszul esik és megbánt. Le se toj téged nem veszed észre? Vannak értelmesebb srácok is... Hagyd ezt az idiótát. Ha az ő helyébe lennék, és szakításon lenne a téma, akkor biztos megijednék, és nem akarnám elevszíteni azt, akit szeretek.

2013. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami. Na hogy már te fuss egy pasi után, fussanak ők utánad. Ha akar valamit tőled, majd visszahív, te semmiképp!
2013. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!