Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok. Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok. Titeket mennyire zavar az, ha a párotok mással beszélget közösségi oldalon. (fiú másik lánnyal. Lány másik fiúval)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amíg érzem hogy nem megy a kapcsolatunk rovására. De ha már többször, rendszeresen beszélgetne egy másik fiúval, akkor az nagyon zavarna.
2013. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljen csak. Kit zavar. Vannak más emberek is a földön nem csak én.
2013. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a volt párom csak ott tudta tartani egyik lány ismerősével a kapcsolatot, szóval btw engem nem izgatott nagyon a dolog.
2013. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem zavarna ha tudnam h bejon neki az illeto de ha nagyon jo baratok v ilyesmi akkor nem.;-)
2013. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem vagyok féltékeny fajta.
2013. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem flörtöl és "csábítgatják" egymást, addig nem zavar. Nem vagyok féltékeny típus, és megbízom benne. Nem csak én létezem, sosem kértem h szakítsa meg a kapcsolatot más lány barátaival csak mert én vagyok. Amíg ez nem látszik meg a kapcsolatunkon, nem zavar engem sem.
2013. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pendulum92 ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. Bízom benne.
2013. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Én volt barátnőm állandóan ezt csinálta és nem szégyellte sokszor magát, amikor kellett volna.... Vége lett a kapcsolatnak úgyhogy facebookozgathat nyugodtan a sok gyökérrel, ha akar.
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

és téged, kedves kérdező?

én örülök ha ápolja a kapcsolatait

2013. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát először zavart, főleg, hogy előttem nem nézte meg az üzenetet amit kapott.. de aztán beszéltünk róla és belegondoltam, hogy én sem azzal foglalkoznék...hogy mit írt egy másik pasi/haver, mikor velem van a barátom.. úgyhogy belenyugodtam, és elfogadom.. beszéljen mással is, ki vagyok én, hogy csak velem kommunikálhat...:)
2013. aug. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!