Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

Pár napja kipróbáltam egyet, elég tré a helyzet.

Elküldtem egy pár levelet. Első lány válaszolt. Még a külsejével ki is voltam békülve, de hát nem tudom miért nagy elvárás, hogy 19 évesen 2 mondatot tudjon mondani magáról önállóan. Ez a lány bukott. Voltak 2-en, akik vissza sem írtak. Rendben, nem jöhetek be mindenkinek. Volt egy olyan, aki a levelemre köszönés nélkül annyit válaszolt, hogy küldjek még neki képet, mert a feltöltött alapján bejövök neki, de mi van, ha a többi alapján nem? Küldtem egy másikat, rendben volt, de még küldjek egyet. Ezután válaszra sem méltatott, mert 3 képből 1-en nem jöttem be neki. Nem tudom mit akarnak az ilyenek, hónapok óta regisztrálva vannak és szinte egész nap aktívak az oldalon.

Az ötödik lány eleve fel sem bontotta a levelemet, pedig többször aktív volt már a portálon. Utána néztem és több mint 1000 felbontatlan levele van.


Szóval botrányos a helyzet. De mindenhol ez van, ahol nem kell fizetni érte?


2013. aug. 9. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit szólnál mondjuk a... parkhoz, vonathoz?
2013. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A helyi park tele van cigányokkal, a vonattal meg hova menjek ilyen magas jegyárak mellett?
2013. aug. 9. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:

figyeld :D


[link]

2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahol fizetni kell érte, ott is ez a helyzet. Ugyanúgy szerencse kell hozzá, mint egy jó vételhez a vaterán. Ki kell fogni...
2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem le vannak tiltva a reklámok. Minek van ennyi társkereső, ha mind használhatatlan?

Bejött egyáltalán már valakinek?

Ennyi párból senki nem neten jött össze? Annyira hihetetlen.

2013. aug. 9. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyiken voltál fent, de egyiken sem könnyű. Én annak idején a www.randihely.hu nevű oldalra regisztráltam (ingyenes minden), ott ismertem meg a férjemet.


27/N

2013. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy bejöhet, csak mint mondottam; szerencse kell hozzá. Azért van ilyen sok, mert sok pénzt lehet vele keresni.
2013. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán aloveponthu a legjobb, ha előfizetsz csak úgy! Aztán ilyen oldalakon légy résen, mint a a parkban s a drága vonaton, akik rég fent vannak, olvasatlan levelekkel, azok melósok, ez a munkájuk... Érted? Pörögjön az oldal, fizess elő... Szelektálj apuskám, szelektálj!
2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Pont ezen az oldalon vagyok regisztrálva. Hát nem jött be.
2013. aug. 9. 18:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, v piszok jóképű fiú, akkor érdemes. Egyébként nem. A lányok csak a 10/10-es külsejű álompasikat méltatják normális válaszra.
2013. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!