Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szülei nem állnak vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nem állnak vmi jól, az apja nemsokára munkanélküli lesz, mert egy másik főnök veszi át a vállalatot, privatizálva lesz. A pasim úgy van vele, hogy neki kell segitenie a szülein, ez normális?

Figyelt kérdés
Az a baj itt, h amikor a közös jövőnkről beszélünk, akkor is ez merült fel, hogy minden attól függ, h mi lesz a szüleivel. Én egy másik városban tervezem beírni a mesterit, és úgy volt sokáig a terv, hogy ő is ott vállal munkát, és összeköltözünk. Most meg másképp van a dolog.. mondom neki, hogy dehát ha lesz gyerekünk, akkor csak hétvégén fogja látni az apját? Erre megkérdezi, h milyen gyerek? 23 vagyok, még egyáltalán nem tervezem, de ha pár év múlva igy fogom gondolni, hogy akarok? Ő meg azt mondja, hogy miattam lett házasságellenes, mert én az vagyok. Ok, igy fiatalon naná, hogy nem ez az első dolgom, amikor még nincs diplomám meg állásom, és igen, nem igazán hiszek a házasságban, de azért kimaradni se akarok belőle..... kérdeztem tőle, hogy akkor ez a mi kapcsolatunk nem is fontos? Nem mondott semmit, mert azt mondta, ha mondana vmit, akkor kifprgatnám..... kicsit kétségbe vagyok esve, de remélem, hogy ez csak átmeneti.

2013. aug. 11. 13:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*privatizálva-magánosítva
2013. aug. 11. 13:13
 2/22 anonim ***** válasza:

Normális.

Meg kell beszélni mennyi ideig maradhat így.

2013. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy égetőbb ez a mostani probléma.. amit végülis megértek, meg nem akarok házisárkánykodni.. mert már igy is azt mondja, h önző vagyok..
2013. aug. 11. 13:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyen kapcsolatból később sem lesz semmi, tapasztalat..

Olyan embert válassz akinek a céljai tervei egyeznek a tiéddel és ha úgy alakulna el tudnád képzelni, hogy feladd az álmaidat azért, hogy anyóst apóst ápolhasd. Azt mondom az az Igazi aki ezt megteszi érted és oda vissza müködik.

2013. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mondom, egyeztek a céljaink, eddig a pontig.
2013. aug. 11. 13:17
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a szülei felnőtt emberek, meg tudják oldani egyedül is. Persze, ha az én szüleim lennének bajban, én is ott segítenék, ahol tudnék, de ettől még nem adnám fel a párommal való közös dolgainkat, főleg nem azt, hogy összeköltözhessünk. Nem értem, a kettő miért üti egymást, gondolom nem a világ végére akarnátok menni. Nekem ezekből az infókból úgy tűnik, hogy csak meg akarja úszni az egészet, nem is akar még semmi komolyat... nem akarlak elkeseríteni, de aki nagyon akar valamit, az meg is tudja oldani. Viszont lehet tényleg csak átmeneti a dolog, végül is nem a jövőhétre terveztétek az összeköltözést... :)
2013. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális a pasid, jogos, segítene a szülein, neked ezt föl kéne fognod. Örülj neki, hogy a srácnak a mindenkori családja fontos és nem drogozik meg munkakerülő satöbbi. Ne hisztizz!
2013. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

#6 szerintem nincs igazad.


Én is elköltözhetnék, ( 23f ) itthonról ha akarnék mert lenne rá pénzem. De tudom, hogy amit lakbérre költenék az kell anyámnak a kasszába. Ilyen egyszerű. Szerintem a kérdező van elszálva magától. Azért mert valakinek a nője egyből azt kell csinálni a hapsinak amit a csaj akar... Oda költözni ahová ő mondja, gyereket akkor mikor ő akar stb...

Amúgy nyilván ha egyenesbe jönnek a hapsi szülei, szivesen összeköltözne veled.

(A házisárkányos részt már a kérdésből megértem.)

2013. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

6-os vagyok.

Ahogy írtam: "Viszont lehet tényleg csak átmeneti a dolog, végül is nem a jövőhétre terveztétek az összeköltözést... :)" Tehát nem kellene azért annyira vérkomolyan vennie ezt az egészet a kérdezőnek. Viszont én konkrétan összeköltözés előtt állok, és megértem az aggályokat. Megértem azt is, hogy kell segítenie a szülein, és ahogy írtam ezt is, természetesen én is mindenféleképpen segítenék mindenben. De ez így nem mehet örökké. Ezt a szülők is tudják, legalábbis szerintem nem normális dolog az, hogy 30 évesen még a szülők nyakán vagy, csak mert bele kell adnod mindent a kasszába, és nem tudsz elköltözni. Főleg ha van egy párod, akivel már tervezitek. Ez nyilván most csak egy átmeneti állapot, de még ha 3 év múlva is fenn fog állni, akkor az már nem teljesen normális...

2013. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Viszont ha most nem segit rajtuk, akkor később ők se tudnak majd rajta/rajtunk segiteni, ami nagyon el fog ám kelleni, mert nem vagyunk vmi pénzesek, meg mindketten még sulizunk. Ő abszolvens, jövőre én is az leszek. Aztán nekem még jön a mesteri, ami ugye 2éves. Szóval jó messze van ez még, de szeretném tudni, h közösek-e a terveink, viszont amikor erről beszélünk, ő legtöbbször a pénzt hozza fel, meg h ki tudja h h lesz.... de ezt nem tudom vele értelmesen megbeszélni, mert most h kérdezzek rá? "Mikor fogsz elvenni feleségül"???
2013. aug. 12. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!